• resmi ilanlar

BOLUSPOR'DA TRANSFER ŞOV BAŞLIYOR

2019-07-24 10:00:05

Boluspor Teknik Direktörü Giray Bulak 24 Temmuz Basın Bayramı dolayısıyla spor basının önemli isimleri ile kahvaltıda buluştu. Bulak hafta içi 6-7 oyuncunun daha Boluspor kampına katılabileceğini söyledi.

Spor basınına Boluspor Kulübü Karaçayır Tesisleri’nde bir kahvaltı veren Boluspor Teknik Direktörü Giray Bulak merak edilen soruları da yanıtladı. Burak ilk olarak antrenörlük hayatını ve kendisini tanıtırken, basın mensupları ile de tek tek tanıştı. Bulak hafta içinde 6-7 oyuncunun daha Boluspor kadrosuna katılacağını söyleyen Bulak yeni transfer Seth’in takıma dahil olduğunu belirtti.

 

“TRANSFER TEKLİFLERİ GELİYOR”

Camianın hedefleri için tüm katalizörlerin devreye girmesi gerektiğini söyleyen Bulak, “Şu an kadromuzda kiralıktan dönenlerle birlikte 10 civarında alt yapı ve genç oyuncumuz var. Bu oyuncuların büyük bölümüne transfer teklifleri geliyor. Basın bu sene sinerjinin düşük olduğunu söylese de her şey bu etkenlere bağlı. Tabi ki iyi oyuncu grubu da önemlidir” dedi.

ÇARŞAMBA GÜNLERİ BASIN TOPLANTISI

Maç günleri ve bazen idman önlerinde basına demeç verdiğini söyleyen Bulak, basından gelen talep üzerine Çarşamba günleri sabah idmanı öncesinde basın toplantısı yapılacağını belirtti. Bulak ayrıca basın gazetecilere telefon numarasını da vererek, “İstediğiniz zaman arayın” dedi.

İlk yorum yapan siz olun!
 1250 karakter yazabilirsiniz
Sağdaki kodu buraya yazın! 

Tabaklar Mah. Cumhuriyet Cad. İnci İş Merkezi No: 32 / 32 Bolu   Tel: +9 0374 2178285   Faks: +9 0374 2178295

Tasarım ve Programlama: Piskevit