• resmi ilanlar

BAKAN SELÇUK, BAİBÜ'DE ÖĞRETMENLERLE BİR ARAYA GELDİ

2019-08-06 18:11:47

Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk, Türkiye'nin 2023 Eğitim Vizyonu kapsamında gerçekleştirdiği Ziya Öğretmen ile Eğitim Buluşmaları'nda Bolu'da görev yapan öğretmenlerle bir araya geldi.

Bakan Ziya Selçuk, Bolu Abant İzzet Baysal Üniversitesi (BAİBÜ) ev sahipliğinde gerçekleştirilen Ziya Öğretmen ile Eğitim Buluşmaları’nda Türkiye’nin eğitim vizyonu çerçevesinde öğretmenlere seminer verdi. Öğretmenler seminere yoğun bir ilgi gösterdi.

 

İzzet Baysal Kültür Merkezi Mavi Salonda düzenlenen programa; Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk’un yanı sıra Bolu Milletvekilleri Arzu Aydın ve Fehmi Küpçü, Bolu Vali Vekili İlhan Turgut, Bolu İdare Mahkemesi Başkanı Turgut Delal, Üniversitemiz Rektör Vekili Prof. Dr. Mustafa Yaman, Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Samettin Gündüz, Bolu İl Milli Eğitim Müdürü Yasin Tepe, Eğitim Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Güngör Karauğuz, Bolu İl Milli Eğitim Müdür Yardımcıları ve Şube Müdürleri, Eğitim Fakültesi öğretim elemanları ve Bolu genelindeki okullarda görev yapan öğretmenler katıldı.

Programın sonunda Bakan Ziya Selçuk’a Rektör Vekili Prof. Dr. Mustafa Yaman tarafından üzerinde üniversitemizin logosunun olduğu çini bir hatıra tabağı takdim edildi; üniversitemizden bir kış manzarası fotoğrafının yer aldığı tablo hediye edildi.

Bolu İl Milli Eğitim Müdürü Yasin Tepe de Bakan Selçuk’a hediye takdiminde bulundu. Bolu İl Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından Ziya Selçuk adına Merkez, Gerede ve Mengen ilçelerinde dikilen 2 bin 150 fidana ilişkin fidan sertifikası, Bakan Ziya Selçuk’a sunuldu. Elif Erdoğan

İlk yorum yapan siz olun!
 1250 karakter yazabilirsiniz
Sağdaki kodu buraya yazın! 

Tabaklar Mah. Cumhuriyet Cad. İnci İş Merkezi No: 32 / 32 Bolu   Tel: +9 0374 2178285   Faks: +9 0374 2178295

Tasarım ve Programlama: Piskevit