• resmi ilanlar

“ORTALIK ÇÖPTEN GEÇİLMİYOR”

2019-08-22 16:00:18

Ak Parti Bolu İl Başkanı Nurettin Doğanay, parti binasında düzenlene basın açıklamasında Bolu Belediye Başkanı Tanju Özcan'ın göreve geldiği günden bu güne kadar yaptıklarını ve ulusal basına çıkarak belediyenin 462 milyon borcu olduğunu yönündeki açıklamalarını değerlendirdi. Doğanay, “Bolu Belediyesinin 462 milyon liralık borç rakamı, doğru değil. Aksini o paylaşsın yoksa o paylaşmazsa ben önümüzde süreç içersinde paylaşacağım. Ama yine altını çizerek söylüyorum kesinlikle Bolu Belediyesinin 462 milyon lira borcu yoktur.” “Bolu halkı sosyal medyada paylaşıyor, çöpten de geçilmiyor. Paylaşıldıktan sonra topluyorlar. Bakın Gölcük ne halde. Yapılan doğru bir şey varsa hepimiz alkışlayalım ama yanlış bir şey varsa da onu da söyleyelim” ifadelerini kullandı.

 

Haber; Sefa GÜNAY- Erol DEĞİRMENCİ

 

“YAPILAN İŞLERİN TAKİPÇİSİ OLACAĞIZ”

31 Mart yerel seçimlerin ardından Bolu halkının kararına biz hep saygı duyduk, duymaya da devam edeceğiz. Biz Tanju Özcan’ı yeni seçilmiş belediye başkanı olduğu için bekleyip, icraatlarını görmek istedik. Çünkü bu süreçte 31 Mart yerel seçimlerinde Bolu da yaşayan hemşerilerimiz bir takdirde bulundular. Ve Cumhuriyet Halk Partisi adayı Sayın Tanju Özcan’ı Bolu Belediye başkanı olarak seçtiler. Bizde bu 5 aylık süreci bekledik. Daha öncesinde çamur at izi kalsın mantığıyla muhalefet yürütürlerken, biz bu gün itibariyle bunu yapmayacağımızın özellikle teminatını veriyoruz. Eğer yerel anlamda Bolu da bize vatandaşlarımız muhalefet görevini verdiyse, biz bu muhalefeti Ak Partiye yakışır bir şekilde elimizden gelen gayreti göstermeye devam edeceğiz ve aynı zamanda yapılan işlerin takipçisi olacağız.

 

“KAMUOYUNU OYALAMAKTAN BAŞKA BİR ŞEY OLMADI”

Biz bu anlamda Bolu Belediye başkanı Tanju Özcan’ın icraatlarını 5 aylık süreçte takip ettik asılsız iddialar, yalanlar, şovlar ve kamuoyunu oyalamaktan başka bir şey olmadı.  Ona her konuda çağrıda bulunarak sadece ve sadece söz söylememesi gerektiğini, artık belediye başkanı olduğunu, karar noktasında kendisinin bulunduğunu, sadece söz söyleyerek, gerek yerel anlamda gerekse ulusal basına çıkarak bir takım sözler söyleyerek, günü geçirmenin doğru olmadığını her defasında söyledik ve söylemeye de devam ediyoruz.  Bir belediye başkanı yani şeyhlül emin olan kişinin söylediği sözünde aynı zamanda bir tutarlılığının ve bir alt yapısının da sağlam olmasının gerektiğini düşünüyorum

 

“NE VAR ORTADA HANGİ PROJEN BAŞLADIN”

İlk defa böyle bir açıklama yapıyoruz. Ne var ortada, hangi projene başladın. Hangi projenin hafriyatına inşaatına başladın. Ne yapıyorsun; Sokaklarda böcek ilaçlaması, ondan sonra personeli toplayıp sadece sokaklarda çöp toplama. İyi güzel hoşta; Bolu halkı sosyal medyada paylaşıyor, çöpten de geçilmiyor. Paylaşıldıktan sonra topluyorlar. Bakın Gölcük ne halde. Yapılan doğur bir şey varsa hepimiz alkışlayalım ama yanlış bir şey varsa da onu da söyleyelim.

 

YORUMLAR  (Toplam 2 yorum)

 • Boluyu Seven  (24.08.2019 12:46:31)

  Nerede çöpler birileri bilerek boş kutulara atmayıp atıyo foto çekiyolar şov bunlar 15yılda ak parti zamanında cadde ile orman parkı yapıldı ak parti zamanında bazen çöpler toplanmıyordu bile Tanju Özcan asfaltlar yapılıyo kaldırımlar yapıylıyo yeni bebeği olanlara bebek sepeti gönderdi çocuklara kırtasiye malzemeleri gönderecekmiş engellilere akülü araba teslim ediyor Camilerimiz güzelce temizleniyo Gölcük temizleniyo Gölcük temizleniyo demeyin gölcüğe gittim memnunuz

 • bolulu  (22.08.2019 17:58:48)

  Şimdiye kadar hangi yanlışı söyledinizde şimdi utanmadan söyleyeceksin

 • Yorum yazın!
   1250 karakter yazabilirsiniz
  Sağdaki kodu buraya yazın! 

  Tabaklar Mah. Cumhuriyet Cad. İnci İş Merkezi No: 32 / 32 Bolu   Tel: +9 0374 2178285   Faks: +9 0374 2178295

  Tasarım ve Programlama: Piskevit