• resmi ilanlar

İsmail Akgül'den anlamlı hediye

2019-09-03 11:00:09

“ÜLKÜ OCAKLILAR 57. ALAY, GENEL BAŞKANIMIZ İSE KOMUTANIDIR”

30 Ağustos Zafer Bayramının kutlandığı gün, kendi binasına taşınan Ülkü Ocakları Genel Merkezi’nin yeni hizmet binasının açılışı yapılmıştı. Yeni hizmet binası için genel merkeze giden Bolu Ülkü Ocakları Başkanı İsmail Akgül, Genel Başkan Sinan Ateş’e özel olarak hazırlattığı ’57. Alay Sancağı’nı hediye etti. Ziyaret sonrası açıklamalarda bulunan Başkan Akgül, “Ülkü Ocaklılar 57. Alay, Genel Başkanımız ise Türk Gençliğinin komutanıdır” ifadelerini kullandı.

Haber: Hakan Aydın

Bolu Ülkü Ocakları İl Başkanı İsmail Akgül ve yönetim kurulu üyeleri, geçtiğimiz hafta kendi mülklerine taşınan Ülkü Ocakları Genel Merkezi’ni ziyaret etti. Ziyarette Genel Başkan Sinan Ateş’e, özel olarak hazırlattırılan ‘57. Alay Sancağı’nı hediye eden Akgül, ayrıca yeni eğitim-öğretim döneminde yapacakları faaliyetler hakkında genel merkeze bilgiler verdi.

Yaptığı ziyaret sonrası açıklamalarda bulunan Ülkü Ocakları Bolu Şube Başkanı İsmail Akgül, “Bolu Ülkü Ocakları yöneticilerimiz ile birlikte 30 Ağustos Zafer Bayramında hizmete giren Ülkü Ocakları Eğitim ve Kültür Vakfı Genel Merkezimizin yeni hizmet binasının açılması ve faaliyete geçmesinden dolayı Genel Başkanımız Sayın Dr. Sinan Ateş ve Genel Başkan yardımcılarımızı ziyaret ederek hayırlı olsun dileklerinde bulunduk. Türk Gençliğine çağ atlatmak adına mücadelesini sürdürecek olan Ülkü Ocakları binamızın alımında emeği olan başta Liderimiz Sayın Dr. Devlet Bahçeli'ye, Genel Başkanımız Sayın Dr. Sinan Ateş'e ve emeği geçen herkese şükranlarımızı sunarız. Bolu Ülkü Ocakları olarak Ülkücü Gençliğin çağımızın 57. Alayını temsilen Genel Başkanımıza Çanakkale savaşında tarih yazan 57. Alay Sancağını hediye ederek yılmadan yıkılmadan çalışmalarımıza devam edeceğimizi arz ettik. Ülkü Ocaklılar 57. Alay’ın birer mensubuyken, Genel Başkanımız ise Türk Gençliğinin komutanıdır. Allah yeni hizmet binamızda kutlu zaferlere yürümeyi Ülkücü harekete nasip etsin” ifadelerini kullandı.

İlk yorum yapan siz olun!
 1250 karakter yazabilirsiniz
Sağdaki kodu buraya yazın! 

Tabaklar Mah. Cumhuriyet Cad. İnci İş Merkezi No: 32 / 32 Bolu   Tel: +9 0374 2178285   Faks: +9 0374 2178295

Tasarım ve Programlama: Piskevit