• resmi ilanlar

BAKAN GÜL'DEN GENÇLİK KAMPINA ZİYARET

2019-09-05 11:00:08

Adalet Bakanı Abdülhamit Gül ve Gençlik-Spor Bakan Yardımcısı Sinan Aksu Aladağlar Kamp Eğitim Merkezi'nde Gençlik ve Spor Bakanlığı koordinesinde düzenlenen Gençlik Kamplarını ziyaret etti.

Adalet Bakanı Abdülhamit Gül ve Gençlik-Spor Bakan Yardımcısı Sinan Aksu Aladağlar Kamp Eğitim Merkezi'nde Gençlik ve Spor Bakanlığı koordinesinde düzenlenen Gençlik Kampları kapsamında ülkemizin dört bir yanından gelen 350 genci ziyaret etti.

 

Adalet Bakanı Gül'ün Aladağ Gençlik Kampı ziyaretine, Bolu Valisi Ahmet Ümit, Gençlik ve Spor Bakan Yardımcısı Sinan Aksu, Bolu Cumhuriyet Başsavcısı Önder Yaman, Bolu Adalet Komisyonu Başkanı Seyfi Han, Bolu İdare Mahkemesi Başkanı Turgut Delal, Bolu Jandarma Komutanı Kıdemli Albay Ömer Ersever ile Bolu Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Şerafettin Çilkara da eşlik etti.

 

Adalet Bakanı Abdulhamit Gül, Gençlik-Spor Bakan Yardımcısı Sinan Aksu ve beraberindeki heyet Bolu Aladağ Gençlik İzcilik ve Spor Kampüsü'nde kamp yapan öğrencilerle buluştu. Bolu'ya gelen Bakan Gül, kampüste 350 öğrencinin katıldığı "Gençlik Kampı"nı ziyaret etti. Öğrencilerle yayla yolunda bisiklete binen Bakan Gül, daha sonra Aladağ Göleti'nde ziyaret ettiği gençlerle sohbet etti. Paintball oynayan öğrencilerle de bir araya gelen Bakan Gül, paintball silahıyla ateş ettiği içi su dolu kağıt bardakların hepsini vurdu. Bakan Gül, bağlama çalıp türkü söyleyen öğrencilere de eşlik etti. Çadır içerisinde ebru yapan öğrencileri ziyaret eden Gül, yaptığı ebru çalışmasını kuruması için ipe astı. Öğrenciler tarafından ilgiyle karşılanan Bakan Gül, okçuluk istasyonuna geçerek, öğrencilerle sohbetinin ardından ok attı.

 

 

 

“GÜZEL BİR GELECEĞE BİRLİKTE YÜRÜYORUZ”

 

Bolu'ya gelerek Aladağlar Kamp Eğitim Merkezine ziyarette bulunan Bakan Abdulhamit Gül,  resmi sosyal medya hesabından da Bolu ziyareti ile paylaşımda bulunarak şu ifadeleri kullandı; “Bolu kampında gençlerle bir aradaydık. Hem spor yaptık, hem hayallerimizi konuştuk. Enerjimiz var, heyecanlıyız, gençlerimize güveniyoruz, güzel bir geleceğe birlikte yürüyoruz.  Sağolun gençler, hepinize sevgiler.

 

 

 

Adalet Bakanı Abdülhamit Gül, Gençlik Kampındaki ziyaretinin ardından Bolu'dan ayrıldı

İlk yorum yapan siz olun!
 1250 karakter yazabilirsiniz
Sağdaki kodu buraya yazın! 

Tabaklar Mah. Cumhuriyet Cad. İnci İş Merkezi No: 32 / 32 Bolu   Tel: +9 0374 2178285   Faks: +9 0374 2178295

Tasarım ve Programlama: Piskevit