• resmi ilanlar

Yeniden Refah Partisi kongre sürecine girdi

2019-09-09 11:00:10

MERKEZ İLÇE'YE BAYRAKDAR SEÇİLDİ

Yeniden Refah Partisi çatısı altında partilileşme çalışmalarının tamamlanmasının ardından, parti kongre sürecine girdi. Yeniden Refah Partisi Merkez İlçe kongresini hafta sonu yaptı.

 

 

Yeniden Refah Parti Merkez İlçe başkanının belirlenmesi amacıyla hafta sonu Kültür Sitesi Tiyatro Salonu’nda kongre gerçekleştirildi. Tek listeyle gidilen kongreye genel merkezden MKYK Üyesi Mehmet Aras, Naim Öztürk ve çok sayıda partili katıldı.

Delegelerin oylarıyla Merkez İlçe Başkanı Faruk Bayrakdar seçilirken, kongrede açıklamalarda bulunan İl Başkanı Hayrettin Aytar, “Kavga etmek, cezalandırmak için bu yala çıkmadık. Hangi siyeasi parti yaparsa yapsın, yapılan doğruları takdir etmek, eksik olanları tamamlamak, yapılan yanlışları Milli Görüş doğrularıyla düzeltmek için yola çıktık. Siyasete nezaket ve zerafet getirmek istiyoruz. Dilimiz her zaman sevgi, barış ve kardeşlik dili olacaktır. İktidarımızda Ayasofya’nın zincirleri kırılarak, cami olarak ibadete açılacaktır. Askeri ücrete, emekli ve memur maaşlarına bu gün olduğu gibi %4-5 seviyelerinde değil, en az %50 oranında zam yapılacak ve maaş artışları da gerçek enflasyon oranı üzerinde tutulacaktır. Beşin dörtten büyük olduğu bilimsel gerçeğini bilmekle beraber, 4 helalin, 5 haramdan kıymetli olduğu hakikatini özümsemiş genç nesiller yetiştirmek istiyoruz. Bu çerçevede şu anda 76 il’de teşkilatlarımız tamamlanmış ve iktidar yürüyüşümüz başlamıştır” ifadelerini kullandı.

 

 

YORUMLAR  (Toplam 1 yorum)

 • enes  (10.09.2019 08:55:02)

  faruk kardeşime hayırlı hizmetler diliyorum

 • Yorum yazın!
   1250 karakter yazabilirsiniz
  Sağdaki kodu buraya yazın! 

  Tabaklar Mah. Cumhuriyet Cad. İnci İş Merkezi No: 32 / 32 Bolu   Tel: +9 0374 2178285   Faks: +9 0374 2178295

  Tasarım ve Programlama: Piskevit