• resmi ilanlar

BOLUSPOR 3 PUAN PEŞİNDE

2019-09-11 10:00:05

Altay Karşılaşması öncesi Teknik direktör Giray Bulak yaptırdığı çalışmada, sonuç odaklı antrenmanlara önem veriyor.

Haber: Fahri Gündüz

Boluspor sahasında konuk edeceği Altay karşılaşmasına odaklandı. Teknik Direktör Giray Bulak orta saha ve kenar oyuncular ile yakın çalışma yaparken, antrenmanı bizzat kendi yönetiyor. Sonuca odaklı pozisyonlara önem veren Giray Bulak, hata istemiyor. Oyuncularından tam konsantrasyon isterken çalışmayı sık sık durdurup hataları gösteriyor. Pozisyon başlangıçların da aceleci davranmamalarını söylerken sakin kalmalarını isteyen Bulak, oyun içinde ikiye birlere önem veriyor. Bir taraftan sahaya çıkaracağı 11 konusunda sık sık değişiklikler yapıyor.

 

İki grup halinde yapılan antrenman her iki oyun alanında dar alanla çalışmayla devam etti. Giray Bulak oyuncularını gol konusunda da uyarıda bulundu, pozisyonu bulduğunuz zaman değerlendirin  Girilen pozisyonları mutlak gole çevirin derken antrenman disiplini yapılan çalışma ile üst seviyelere çıkıyor.

 

Sabah çalışmasında da dar alan oyunu 20 dakika sürerken, Teknik Direktör Giray Bulak daha sonra taktik çift kaleye çalışmayı devam ettirdi. Cumartesi günü oynanacak olan Altay maçının taktiği de çalışmanın son bölümlerinde uygulandı.

İlk yorum yapan siz olun!
 1250 karakter yazabilirsiniz
Sağdaki kodu buraya yazın! 

Tabaklar Mah. Cumhuriyet Cad. İnci İş Merkezi No: 32 / 32 Bolu   Tel: +9 0374 2178285   Faks: +9 0374 2178295

Tasarım ve Programlama: Piskevit