• resmi ilanlar

Taraftar sessiz kalmadı

2019-09-30 10:00:05

“SABRIMIZI ZORLAMAYIN”

Boluspor’un taraftar grupları olan Yarenler ve Cadde 14 ekipleri Bolu’nun gündeminde olan Mengen’deki Gastronomi ve Mutfak Sanatları bölümünün merkeze alınması için yapılan başvuru hakkında açıklama yaptı.

 

Yapılan açıklamada taraftarlar BAİBÜ Rektörü Prof. Dr. Mustafa Alişarlı’nın yaptığının yanlış olduğunu ifade ederek, “Haddini bil Rektör!!

İzzet babamız ve Ahmet Baysal amcamız Bolu'muzun değeridir ve bizlerin kırmızı çizgisidir. Onun eserlerine yapılacak olan en ufak yanlış bizlere ve Bolu halkına halkına yapılmış demektir.

İzzet babamızın bizlere emanet bıraktığı eserlerine ve Ahmet Baysal amcamıza sahip çıkmak boynumuzun borcudur. O yüzden şunu asla unutmayın ki Ahmet Baysal amcamızın özünden düşen bir damla yaşa bizler ve Bolu halkı on binler ile siper olur.

Biran önce saçma fikirlerinizi, gereksiz projelerinizi kendinize saklayın ve İzzet babamızın kemiklerini, Ahmet amcamızın yüreğinin sızlatmaktan vazgeçin. Yoksa tepkimiz çok daha sert olacaktır. Sabrımızı zorlamayın!” diye ifadelere yer verdi.

 

İlk yorum yapan siz olun!
 1250 karakter yazabilirsiniz
Sağdaki kodu buraya yazın! 

Tabaklar Mah. Cumhuriyet Cad. İnci İş Merkezi No: 32 / 32 Bolu   Tel: +9 0374 2178285   Faks: +9 0374 2178295

Tasarım ve Programlama: Piskevit