• resmi ilanlar

Üniversite yasta…

2019-10-07 11:00:07

“BEYAZ BİR MENDİL BIRAKIP GİTTİ”

Geçtiğimiz günlerde geçirdiği trafik kazası sonucu hayatını kaybeden BAİBÜ Halkla İlişkiler Bölümü Öğrencisi Özlem Kartal için fakülte binasının girişine siyah çelenk ve anı defteri konuldu.

 

Abant İzzet Baysal Üniversitesi İletişim Fakültesi Halkla İlişkiler 3. sınıf öğrencisi Özlem Kartal 4 Ekim Cuma gecesi annesi ile birlikte trafik kazası geçirmişti. Özlem Kartal ve Fatma Kartal, tüm müdahalelere rağmen kurtarılamazken, Abant İzzet Baysal öğrencileri vefat eden arkadaşları için yasa büründü.

OKUDUĞU FAKÜLTE YASTA

İletişim Fakültesi öğrencisi olan Özlem Kartal için okulun girişine siyah çelenk konuldu. Özlem’i anmak için fakülte girişine anı defteri ve çelenk öğrencileri duygulandırdı. Öğrenci ve akademisyenlerin anı defterine yazdığı cümleler ise görenlere duygusal anlar yaşattı.

Öğrenciler, vefat eden arkadaşları için yazdığı anı defterinde “Özlem Kartal, İletişim Fakültesi ve İzzet Baysal Üniversitesi öğrencilerine beyaz bir mendil bırakıp gitti. Ama kalbimizde yaşayacak. Seni unutmayacağız Özlem Kartal” ifadelerine yer verdi. Ece Sidilli

İlk yorum yapan siz olun!
 1250 karakter yazabilirsiniz
Sağdaki kodu buraya yazın! 

Tabaklar Mah. Cumhuriyet Cad. İnci İş Merkezi No: 32 / 32 Bolu   Tel: +9 0374 2178285   Faks: +9 0374 2178295

Tasarım ve Programlama: Piskevit