• resmi ilanlar

50. Yıl öğrencilerinden askere destek

2019-11-03 11:00:08

50.Yıl İzzet Baysal İlkokulu öğretmen ve öğrencileri Türk Silahlı Kuvvetleri'nce Suriye'de yürütülen Barış Pınarı Harekâtı'na katılan Mehmetçik'e koreografi oluşturarak, destek verdi. Koreografiyi gören Hakkâri Dağ Komando Tugayı Komutanı Tuğgeneral Muammer Alper Paşa ise Milli eğitim Müdürü Yasin Tepe'ye mesaj göndererek öğrencileri kutladı.

TSK’nın Suriye’de oluşturulmak istenen terör koridorunun ortadan kaldırılması, bölgeye barış ve huzurun getirilmesi amacıyla yürüttüğü Barış Pınarı Harekâtı’na bir destek de 50.Yıl İzzet Baysal İlkokulu öğretmen ve öğrencilerinden geldi.

Etkinlik için okul bahçesinde toplanan öğrenciler ellerinde Türk bayrakları ile “Barış Pınarı” koreografisi oluşturdu. Öğrencilerin o anları havadan drone

ile de görüntülendi. Öğrencilerin açtığı dev Türk bayrağı havadan muhteşem görüntüler oluşturdu. Öğrencilerin etkinliğine Okul Müdürü ve öğretmenler de destek verdi.

MUAMMER PAŞA’DAN DESTEĞE MESAJ

50.Yıl İzzet Baysal İlkokulu öğretmen ve öğrencilerinin muhteşem gösterisini gören Hakkâri Dağ Komando Tugayı Komutanı Tuğgeneral Muammer Alper Paşa Bolu Milli Eğitim Müdürü Yasin Tepe’ye mesaj yollayarak öğretmen ve öğrencileri kutladı. Muammer Paşa mesajında; “Sayın Müdürüm Çok Güzel bir çalışma olmuş. Mücadele her alanda var. Sizlerin emeği çok büyük. Sizin nezdinizde Bütün öğretmen ve öğrencilerimizi tebrik ve teşekkür ediyorum. Evlatlarımızı gözlerinden  öpüyorum. Sağlıcakla” ifadelerine yer verdi. Sefa GÜNAY

 

İşte o muhteşem gösteri 

İlk yorum yapan siz olun!
 1250 karakter yazabilirsiniz
Sağdaki kodu buraya yazın! 

Tabaklar Mah. Cumhuriyet Cad. İnci İş Merkezi No: 32 / 32 Bolu   Tel: +9 0374 2178285   Faks: +9 0374 2178295

Tasarım ve Programlama: Piskevit