• resmi ilanlar

Yangına müdahaleye giden itfaiye aracına park engeli

2019-11-04 11:00:12

KAVŞAKLAR OTOPARK DEĞİLDİR!

Bolu’da, Ağaççılar köyündeki yangına müdahale etmek için yola çıkan itfaiye aracı, Valilik Kavşağı’ndaki parklanma yüzünden dönüş yapamadı. İtfaiye aracından çalan siren ve yapılan uyarılar sonucunda vatandaş aracını kaldırdı.

Haber: Erol Değirmenci

Olay, akşam saatlerinde Valilik Kavşağında meydana geldi. Edinilen bilgiye göre, Bolu merkeze bağlı Ağaççılar köyünde çıkan baca yangınına müdahale etmek üzere Bolu Belediyesi İtfaiye Müdürlüğü ekipleri, komuta merkezlerinden çıkış yaptı. Araçlar, Valilik Kavşağına geldiklerinde ise parklanma engeline takıldı. İtfaiye arabasının Kavşak üzerindeki yoğun parklanma yüzünden dönüş yapamaması üzerine araç içinden, parklanma yapan otomobillerin şoförlerine uyarılar yapıldı. Hemen arabalarının başına gelen sürücüler, araçlarını park ettikleri yerden kaldırdı.

Yangına yetişmeyi başaran itfaiye ekipleri de kısa sürede alevleri kontrol altına alıp söndürmeyi başardı.

İl Emniyet Müdürlüğü Trafik Tescil ve Denetleme Şube Müdürlüğü ekiplerinin bölgede parklanmaya karşı yoğun çalışmalarına dahi aldırış etmeyen sürücüler, bu alana hala araçlarını park ederken trafiği aksamasına da neden oluyor. Vatandaşlar ise bu konu hakkında yetkililerden çözüm bekliyor.

YORUMLAR  (Toplam 1 yorum)

 • Bolulu  (05.11.2019 19:16:47)

  Şikayetçi iseniz 155 arayın diyor. Ceza yazmıyorlar orda . Geçenlere kemer telefon vs cezası yazıyorlar sadece.

 • Yorum yazın!
   1250 karakter yazabilirsiniz
  Sağdaki kodu buraya yazın! 

  Tabaklar Mah. Cumhuriyet Cad. İnci İş Merkezi No: 32 / 32 Bolu   Tel: +9 0374 2178285   Faks: +9 0374 2178295

  Tasarım ve Programlama: Piskevit