• resmi ilanlar

300 Dağ fındığı fidanı toprakla buluştu

2019-11-24 11:00:08

Bolu Belediyesi ve Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından ortaklaşa düzenlenen Öğretmenler Günü programı kapsamında öğretmenler günü hatıra ormanı için ağaç dikimi gerçekleştirildi. Gerçekleşen ağaç dikiminde 300 tane dağ fındığı fidanı toprakla buluştu.

Haber; Sefa GÜNAY/ Erol DEĞİRMENCİ

 

Bolu Belediyesi ve Milli Eğitim Müdürlüğünün birlikte düzenledikleri öğretmenler günü hatıra ormanı için ağaç dikimi gerçekleştirildi. Masal Parkı yanında gerçekleşen ağaç dikme etkinliğine Bolu Belediye Başkanı Tanju Özcan, Bolu Milli Eğitim Müdürlüğü Müdürü Yasin Tepe, öğretmenler ve birçok vatandaş katıldı.

 

Düzenlenen ağaç dikimi etkinliğinde 300 tane dağ fındığı fidanı öğretmenler tarafında toprakla buluşturuldu.  Öğretmenlere ne yapsak haklarını ödeyemeyeceğimizi söyleyerek fidan dikimi etkinliğinde açıklamalarda bulunan Bolu Belediye Başkanı Tanju Özcan açıklamasında; “Bu gün İl Milli Öğretim Müdürlüğümüz ile birlikte yaptığımız çalışmayı gerçekleştiriyoruz. İstiyoruz ki herkesin hayatında en önemli emeğe sahip olan öğretmenlerimiz için kalıcı önümüzdeki yıllarda da görülebilen Boluluların öğretmenlerine verdikleri değeri hep hatırlatacak bu hatıra ormanını hep birlikte gerçekleştirelim istedik. Önümüzdeki süreçte bu ağaçların büyüdüğünü hep birlikte göreceğiz inşallah. Öğretmenlerimize ne yapsak hakkını ödeyemeyiz ama biz her zaman gönlümüzde olduklarının mesajını vermek için bu gün bu etkinliği gerçekleştiriyoruz. Emeği gecen herkese teşekkür ediyorum” ifadelerini kullandı.

 

Düzenlenen etkinlik fidan dikme işleminin ardından hamsi ikramı ile son buldu

İlk yorum yapan siz olun!
 1250 karakter yazabilirsiniz
Sağdaki kodu buraya yazın! 

Tabaklar Mah. Cumhuriyet Cad. İnci İş Merkezi No: 32 / 32 Bolu   Tel: +9 0374 2178285   Faks: +9 0374 2178295

Tasarım ve Programlama: Piskevit