• resmi ilanlar

Başkan Özcan itiraf etti

2019-11-27 11:00:20

“KANDIRILDIM AMA…”

Bolu Belediye Başkanı Tanju Özcan, Bilecik Belediye Başkanı Semih Şahin ile arasında geçen ilginç diyaloğu anlattı. Başkan Özcan, Bilecik Belediye Başkanı Semih Şahin tarafından kandırıldığını söylerken, BEYGAZ şirketinin de yönetim kuruluna girmeye karar verdiğini açıkladı.

Haber: Erol DEĞİRMENCİ

Bolu Belediye Başkanı Tanju Özcan, Bilecik Belediye Başkanı Semih Şahin ile arasında geçen ilginç ve komik bir diyaloğu kamuoyu ile paylaştı. Şahin’in seçimlerin hemen ardından kendisini aradığını ve Beygaz’da daha fazla hisseleri olduğunu belirterek kendisini kandırdığını söyleyen Başkan Özcan, “Bir gelişme daha yaşandı. Beni yanılttı orada. Bizim hissemiz Bilecik’ten daha fazla olduğu halde, Bilecik Belediye Başkanı ‘Bizim hissemiz sizden daha fazla. Yönetimde ben temsil edeyim’ demişti. Biz de inandık, ‘Tamam’ dedik. Sonra bir baktık bizim hissemiz daha fazlaymış. Kandırıldım. Allah büyük temiz kalpliyiz ki belediye meclislerinden karar alınmadığı için genel kurul iptal edilmiş” dedi.

“YENİ YÖNETİMİNE BEN GEÇECEĞİ”

Beygaz’ın yeni yönetimine geçeceğini de belirten Başkan Özcan, “Şimdi muhtemelen 12 Aralık’ta Beygaz’ın yeni yönetimine ben geçeceğim. Bunun da belediyeye bir katkısı olacağını düşünüyorum. CHP’lisi, Ak Partilisi, MHP’lisi yok sonuçta siyaset bu” ifadelerini kullandı.

İlk yorum yapan siz olun!
 1250 karakter yazabilirsiniz
Sağdaki kodu buraya yazın! 

Tabaklar Mah. Cumhuriyet Cad. İnci İş Merkezi No: 32 / 32 Bolu   Tel: +9 0374 2178285   Faks: +9 0374 2178295

Tasarım ve Programlama: Piskevit