• resmi ilanlar

KADIN KOOPERATİFİ HAKKINDA GÖRÜŞTÜLER

2019-11-28 11:00:01

“Kadın Girişimciler İle İlham Buluşması”na katılan Göynük Belediye Başkan Yardımcısı Samet Çetinbaş, Opet Yönetim Kurulu Kurucu Üyesi Nurten Öztürk ile ilçede kurulacak Kadın Kooperatifi üzerine bilgi alışverişinde bulundu.

Haber: BMA

Göynük Belediye Başkan Yardımcısı Samet Çetinbaş, Bolu Ticaret ve Sanayi Odası(BTSO) Başkanı Türker Ateş ve TOBB Bolu Kadın Girişimciler Kurulu Başkanı Emine Yüce’nin ev sahipliğinde BTSO Konferans Salonunda Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB),Habitat Derneği, İstanbul Teknik Üniversitesi ve Coca-Cola Türkiye’nin katkılarıyla düzenlenen, Kadınların Sosyal ve Ekonomik Hayata katılımlarına destek olmak amacıyla yürütülen “Kız Kardeşim” projesi kapsamındaki “Kadın Girişimciler İle İlham Buluşması” toplantısına katıldı.

Başkan Yardımcısı Çetinbaş buluşmada Bir Girişimcilik Hikayesi adlı programda konuşmacı olarak yer alan Opet Yönetim Kurulu Kurucu Üyesi Nurten Öztürk ile görüştü.  Çetinbaş, Öztürk ile görüşmesinde ilçede kurulacak olan Kadın Kooperatifi hakkında bilgi alışverişinde bulundu. Göynük Belediyesi ayrıca fuaye alanında açtığı standda Göynük’e özgü ürünleri katılımcılara tanıttı.

İlk yorum yapan siz olun!
 1250 karakter yazabilirsiniz
Sağdaki kodu buraya yazın! 

Tabaklar Mah. Cumhuriyet Cad. İnci İş Merkezi No: 32 / 32 Bolu   Tel: +9 0374 2178285   Faks: +9 0374 2178295

Tasarım ve Programlama: Piskevit