• resmi ilanlar

Yeni parti için kritik toplantı Bolu'da oldu

2019-12-02 11:00:08

BOLU'DAKİ İSİMLER OCAK AYININ SONUNA KADAR AÇIKLANACAK

Ak Parti’den ayrıldıktan sonra kendi partisini kurmak üzere çalışmalarını sürdüren Ahmet Davutoğlu, iddiaya göre Bolu’da kurmayları ile beraber kampa girdi. Yeni partinin 16 Aralık’ta kurulması beklenirken, Bolu’daki teşkilatının Ocak ayı sonuna kadar açıklanması bekleniyor.

 

Ahmet Davutoğlu, Yeniçağ gazetesi yazarı Orhan Uğurluoğlu iddiasına göre Bolu’da kampa girdi. 100 kurmayı ile beraber Bolu’da bir otel de kampa giren Davutoğlu’nun, partisinin tüzük, program, logo ve isim gibi kritik noktalarını belirlediği öğrenildi.  Yeni parti adına Bolu’da son çalışmalar yapılırken, çalışmaların sona ermesinin ardından Davutoğlu, 16 Aralık’ta İçişleri Bakanlığı’na gidip resmi başvuruyu yapacak. Resmi başvurunun da tamamlanmasının ardından Ocak ayı sonuna kadar il ve ilçe başkanları açıklanacak ve daha sonra da Mayıs ayında kongre yapması bekleniyor.

 

BOLU’DAKİ İSİMLER HENÜZ BELLİ DEĞİL

Davutoğlu’nun birçok il ve ilçede teşkilat çalışmalarını sonlandırırken, Bolu’daki isimler henüz belli değil. Bolu’da il başkanlığı için henüz kimsenin adı geçmezken, yeni partinin Bolu’daki isimlerinin Ocak ayının sonuna kadar açıklanması bekleniyor.

 

İlk yorum yapan siz olun!
 1250 karakter yazabilirsiniz
Sağdaki kodu buraya yazın! 

Tabaklar Mah. Cumhuriyet Cad. İnci İş Merkezi No: 32 / 32 Bolu   Tel: +9 0374 2178285   Faks: +9 0374 2178295

Tasarım ve Programlama: Piskevit