• resmi ilanlar

ASRİAD BOLU ŞUBESİ KURULDU

2019-12-05 11:00:08

Asrın İşadamları Derneği Bolu Şubesi, ASRİAD Genel Başkanı Adnan Danışman'ın katılımı ile kuruldu.

Bolu’da farklı sektörlerde faaliyet gösteren iş insanları tarafından Asrın İşadamları Derneği(ASRİAD) kuruldu. Dernek kuruluşuna, ASRİAD Genel Başkanı Adnan Danışman, Genel Başkan Yardımcısı İsmail Keleş, Yönetim Kurulu Üyesi Yusuf Kalyoncuoğlu, ASRİAD Bolu Şube Başkanı Burhan Turan ve ASRİAD Bolu Şubesi Üyeleri katıldı.

 

Katılımcılar tarafından ASRİAD Bolu Şubesi’nde bir toplantı gerçekleştirildi.

“BU EKİPLE, BOLU’NUN EKONOMİSİNE CİDDİ KATKILAR SAĞLAYACAK ÇALIŞMALAR YAPILIR”

Toplantının ardından açıklamalarda bulunan ASRİAD Genel Başkanı Adnan Danışman, ASRİAD’ın, Bolu’nun turizm ve sanayi yapısını desteklemek için elinden geleni yapacağını söyledi. Danışman, “ASRİAD Bolu Şubesi’nin kuruluşu için burada bulunmaktayız. İnanıyoruz ki, bu ekiple, Bolu’nun ekonomisine ciddi katkılar sağlayacak çalışmalar yapılır. Buna inancım tam. Bolu’da olmak benim için mutluluk vesilesi. Bolu, turizm ve sanayi açısından gelişme potansiyeli taşıyan bir vilayet. ASRİAD’ın da ciddi katkılarla bu yapıyı destekleyeceğine inanıyorum” ifadelerini kullandı.

“ÜLKEMİZE VE MİLLETİMİZE HİZMET ETME AMACINDADIR”

Asrın İşadamları Derneği hakkında bilgiler veren Danışman, ASRİAD’ın çok hızlı büyüyen bir sivil toplum kuruluşu olduğunu ifade etti. Danışman, yurtdışında da temsilcilikleri olduğunu söyleyerek, “ASRİAD, isminde de anlaşılacağı üzere, asrın, zamanın, çağın ihtiyaçlarına uygun cevaplar üretme mekanizmasıdır. Genel merkezi İstanbul’da bulunan bir iş adamları örgütüdür. ASRİAD, 32 vilayette örgütlenmiş, yurtdışında 8 temsilcilikle çok hızlı büyüyen bir sivil toplum kuruluşudur. Umarım, ASRİAD’ın bütün çabaları, üye şirketlerimiz başta olmak üzere, ülkemize ve milletimize hizmet etme amacındadır. Tabi, milli değerlerimizi oluşturmak ve ümmetimize hizmet etmek için varız. Bu doğrultuda çaba içerisindeyiz” şeklinde konuştu.

Toplantıda son olarak, Ressam Ümit Kozan tarafından ASRİAD Genel Başkanı Adnan Danışman’a Köroğlu Dağları temalı bir yağlı boya tablosu hediye edildi.

 

 

İlk yorum yapan siz olun!
 1250 karakter yazabilirsiniz
Sağdaki kodu buraya yazın! 

Tabaklar Mah. Cumhuriyet Cad. İnci İş Merkezi No: 32 / 32 Bolu   Tel: +9 0374 2178285   Faks: +9 0374 2178295

Tasarım ve Programlama: Piskevit