• resmi ilanlar

BOLUSPOR SIKI ÇALIŞIYOR

2020-01-10 10:00:05

Ligin ikinci yarısı için çalışmalarına tüm hızıyla devam eden Boluspor günü çift antrenmanla tamamladı. Sabah ve akşam olmak üzere yoğun bir tempoda hazırlanan temsilcimiz de Teknik Direktör Osman Özköylü çalışmayı bizzat kendi yönetti.

Sabah oyunsal ısınma ile çalışmaya başlayan Boluspor, 5’e 2 ile antrenmana devam etti. Teknik heyet, antrenmanın diğer bölümünde tüm takıma arttırmalı koşular yaptırarak adeta oyuncuların pestilini çıkardı.

 

Akşam Antrenmanında ise oyun formatı için çalışma yapılırken oyunculara tek tek sahada ne yapacakları anlatıldı. Teknik Direktör Osman Özköylü, dar alan oyununda futbolcularına sık sık uyarılarda bulundu.

Özköylü oyuncularına; “Dar alanda baskılı oyunu maç içinde yapılıyormuş gibi düşünün. Kontrol pası iyi yapın. İadeler kaliteli paslar çıksın. Saha içinde ne yapacağımız hep aklımızın bir köşesinde olsun” dedi. Kırmızı beyazlı oyuncular, uzun süre rotasyonlu çalışma yaparken teknik heyetin istediklerini yapan oyuncular daha sonra serbest rotasyonlu oyuna dönerek ödüllendirildiler.

 

Teknik heyet, sık sık oyun disiplinini kaybolmaması için uyarılarda bulunmayı ihmal etmediler. Antrenmanın son bölümünde ise dar alanda çift kale maç yapıldı. 15 dakika süren maçta hırs, mücadele öne çıkarken, teknik direktör Osman Özköylü oyuncularına çalışmadaki performanslarından dolayı teşekkür ederek antrenmanı sonlandırdı.

İlk yorum yapan siz olun!
 1250 karakter yazabilirsiniz
Sağdaki kodu buraya yazın! 

Tabaklar Mah. Cumhuriyet Cad. İnci İş Merkezi No: 32 / 32 Bolu   Tel: +9 0374 2178285   Faks: +9 0374 2178295

Tasarım ve Programlama: Piskevit