• resmi ilanlar

BU GENÇLERDE GELECEK VAR

2020-01-11 11:00:05

Bolu Bağışçılar Vakfı ve Türkiye Girişimcilik Vakfı işbirliği ilehayata geçirilen biBolu Girişimcilik Programı kapsamında seçilen 20 biBolu Elçisi ilk eğitim programlarını gerçekleştirdi.

Bolu şehri özelinde gelişen bir girişimcilik ekosisteminin oluşmasına destek olarak, Bolu’nun ekonomik ve kültürel kalkınmasına katkıda bulunmayı hedefleyen biBolu Girişimcilik Programı kapsamında seçilen 20 üniversiteli genç biBolu Elçisi oldu.

Bolu Bağışçılar Vakfı tarafından biBolu Elçileri için Karpalas Otel’de tanışma ve eğitim programı gerçekleştirildi. Programa Girişimcilik Vakfı’nın Proje KoordinatörüCemre Şirin ve Gençlik Programları Koordinatörü Umut Karapeçe katıldı. Cemre Şirin, biBolu Elçisi seçilen gençleri,biBolu Girişimcilik Programı’nın içeriği ve etkinlik programları hakkında bilgilendirdi.biBolu Elçisi seçilen gençlerin birbiriyle kaynaşması için farklı etkinlikler düzenleyen GİRVAK Gençlik Programları Koordinatörü Umut Karapeçe, biBoluElçileri’ne etkili iletişim eğitimi de verdi.

biBolu Elçileri, biBolu Girişimcilik Programı kapsamında gerçekleştirilecek girişimcilik eğitim ve etkinliklere katılacaklar. biBoluElçileri  girişimcilik ekosisteminin Bolu’da oluşması için gerçekleştirilecek faaliyetlerde görev alacaklar. Elif Erdoğan

İlk yorum yapan siz olun!
 1250 karakter yazabilirsiniz
Sağdaki kodu buraya yazın! 

Tabaklar Mah. Cumhuriyet Cad. İnci İş Merkezi No: 32 / 32 Bolu   Tel: +9 0374 2178285   Faks: +9 0374 2178295

Tasarım ve Programlama: Piskevit