• resmi ilanlar

O Caddeye Suat Çelen İsmi Verildi

2020-01-13 10:00:05

ÖZCAN; “SUAT ÇELEN CADDESİ BOLUMUZA HAYIRLI OLSUN”

Jimnastik Federasyonu Başkanı ve Dünya Şampiyonu, Bolulu Milli Sporcu Suat Çelen’in ismi Bolu Belediye Meclisi Ocak ayı 2. toplantısında alınan kararla Çıkınlar Mahallesinde bulunan Spor Lisesinin önündeki caddeye verildi. 

 

Haber; Sefa GÜNAY/ Erol DEĞİRMENCİ 

 

Bolu Belediye Meclisi Aralık Ayı 1. oturumunda gündeme gelen Jimnastik Federasyonu Başkanı ve Dünya Şampiyonu, Bolulu Milli Sporcu Suat Çelen’in isminin caddeye verilmesi önerisi Bolu Belediye Meclisi Ocak ayı 2. toplantısında alınan kararla Çıkınlar Mahallesinde bulunan Spor Lisesinin önündeki caddeye verildi. 

 

“SUAT ÇELEN CADDESİ BOLUMUZA HAYIRLI OLSUN”

Bolu Belediyesi Meclisi salonunda gerçekleşen Bolu Belediye Meclisi Ocak ayı 2. toplantısında Suat Çelen isminin Spor Lisesinin caddesine verilmesi hakkında açıklama yapan Bolu Belediye Başkanı Tanju Özcan; “Orası Spor Lisesi İle birlikte oranın yakınlarına İŞKUR’da bir bina yapacak. O bölgenin biz hızla gelişeceğini düşünüyoruz. Orası da güzel caddelerinden biri olacak Bolu’nun gelecekte. Suat Çelen hemşerimiz jimnastik federasyonu başkanımız, dünya şampiyonumuzun adını da Bolu da yaşatmış olalım istemiştik. Oy birliği ile bir kara vermiştik burada. Yerini belirleme kalmıştı, yerde anlamlı olmuş Spor Lisesinin önü.  Suat Çelen caddesi Bolumuza hayırlı olsun.”

 

İlk yorum yapan siz olun!
 1250 karakter yazabilirsiniz
Sağdaki kodu buraya yazın! 

Tabaklar Mah. Cumhuriyet Cad. İnci İş Merkezi No: 32 / 32 Bolu   Tel: +9 0374 2178285   Faks: +9 0374 2178295

Tasarım ve Programlama: Piskevit