• resmi ilanlar

TARAFTARIN ÖZKÖYLÜ'YE GÜVENİ TAM

2020-02-05 10:00:05

Lig de haftalardır galibiyet almayan Boluspor da taraftarlar teknik direktör Osman Özköylü ye güveniyor. Son iki haftada ligin iki transfer şampiyonun karşı gösterdiği mücadele gücü sonrası kaçan galibiyete üzülürken tek tesellilerinde Teknik Direktör Osman Özköylü olduğunu gösteren davranışla Erzurum Karşılaşması bitimi tribüne uzun, süre çıkmayıp deneyimli teknik adamı yanlarına çağırıp sonuna kadar güvendikleri belirttiler.

Haber: Fahri Gündüz

Taraftarları Teknik Direktör Osman Özköylü ye güvenlerini Erzurumspor bitimi sonrası sevgi gösterisi yaparak destek verdiler. Sezon başı hazır bir takıma gelmeyen ve o takımdan takım yapmaya çalışarak ilk yarıdaki olumsuzlukları bile kendi üzerine alan Teknik Direktör Osman Özköylü ye en çok destek Büyük Boluspor taraftarından 11 haftadır galibiyet hasreti çekilmesine rağmen Osman Özköylü’nün yanında duran kırmızı beyazlılar deneyimli teknik adama sonuna kadar yanındayız dediler.

 

İkinci yarıda yepyeni bir takımla sahaya çıkan ve Deplasmanda Adana Demirspor ve iç sahada BB Erzurumspor maçlarında oynana futbolla güven veren kırmızı beyazlı ekipte Teknik Direktör Osman Özköylü takımı lig de tutmak için yoğun bir mesai harcıyor. Deplasmanda Oynanacak olan Altay maçı içinde Antalya da Kamp isteyen Osman Özköylü ligin kader karşılaşmasına iyi bir şekilde hazırlanmak istiyorum. Takımı bir arada tutup konsantrasyonu sağlamaya çalışırken zorlu maça da umutla bakıyor.

 

Futbolcuları ile sık sık yaptığı toplantıda taraftarların hem kendisine hem de oyunculara çok güvendiğini belirtirken yaptığı değerlendirmede şu sözlere ifade ettiği söyleniyor. Sağ olsunlar BB Erzurumspor Maçı sonrası beni yanlarına çağırdılar sizlerin mücadelesinden dolayı çok memnun olduklarını bize güvendikleri ifade ettiler Bende bir teknik direktör olarak 11 haftadır kazanamayan galibiyet alamayan bir takımın teknik direktör olarak tribüne çağrılıyorsam hala güveniliyorsam Taraftarımıza çok teşekkür ederim arkadaşlar ifadesini kullandığı gelen bilgiler arasında.

Teknik Direktör Osman Özköylü biz ikinci yarı yepyeni bir takım olduk. Çok güçlüyüz ilk devre de sıkıntılarımız vardı. Tam hazır değildik şimdi az da olsa sıkıntılarımız var arkadaşlar bizi destekleyen güvenen bir şehir var taraftar var biz onlara mahcup durumdayız. inşallah Altay maçında hep birlikte 3 puan alıp yolumuza devam ederiz ben ve taraftarlarımız sizlere güveniyor bir kez daha teşekkür ederim onların dediği gelen bilgiler arasında yer aldı.

 

İlk yorum yapan siz olun!
 1250 karakter yazabilirsiniz
Sağdaki kodu buraya yazın! 

Tabaklar Mah. Cumhuriyet Cad. İnci İş Merkezi No: 32 / 32 Bolu   Tel: +9 0374 2178285   Faks: +9 0374 2178295

Tasarım ve Programlama: Piskevit