• resmi ilanlar

Tanju Özcan'dan kutup ayısı çıkışı

2020-02-11 11:00:08

“BİRİNİN KULAKLARINI ÇINLATMA İHTİYACI DUYARSAN…”

Bolu Belediye Meclisi’nde, meclis üyelerinin salonun soğuk olmasından şikayetlerini bildirmesi üzerine Bolu Belediye Başkanı Tanju Özcan, “Arkadaşlar, şurada üşümenizin sorumlusu ben değilim. Bu bina ile ilgili süreci biliyor musunuz? Bakın Bu elektrikli ısıtıcı ile halledilecek bir mesele değil. Bu binanın hala kesin kabulü yapılamadı” dedi.

Haber: Erol Değirmenci

 

Bolu Belediye Meclisi Şubat Ayı 2. Oturumu, Bolu Belediyesi Meclis Salonu’nda yapıldı. Bolu Belediye Başkanı Tanju Özcan’ın yönetiminde yapılan toplantıda, meclis üyeleri salonun soğuk olmasından şikayetçi olarak, bu durumun giderilmesini Bolu Belediye Başkanı Tanju Özcan’dan istedi.

“BİNA HALA SORUŞTURMA KONUSU”

Meclis üyelerinin şikayeti üzerine konuşan Bolu Belediye Başkanı Tanju Özcan, binanın kesin kabulünün hala yapılamadığını ve soruşturma konusu olduğunu söyledi. Başkan Özcan, “Arkadaşlar, şurada üşümenizin sorumlusu ben değilim. Bu bina ile ilgili süreci biliyor musunuz? Bakın Bu elektrikli ısıtıcı ile halledilecek bir mesele değil. Bu binanın hala kesin kabulü yapılamadı. Bekliyoruz. Bu bina hala soruşturma konusu. Dolayısı ile ödemelerin nasıl yapıldığı belli değil, bu binanın nasıl yapıldığı belli değil. Yaptırdığımız bir tespit var. Bunlar giderilebilmiş değil. Üşüyorsunuz, ben de üşüyorum. Ben de kutup ayısı yavrusu değilim ki ben de üşüyorum” dedi.

“ONUN KULAKLARINI ÇINLAT”

Başkan Özcan açıklamalarının sonunda, “Bu eksiklikleri göreceğiz. İnşallah kesin kabulü önümüzdeki hafta yapılacak. Üşütmeyeceğiz. Üşümeyelim. Hasta olursan ve birinin kulaklarını çınlatma ihtiyacı duyarsan eski belediye başkanını hatırla. Onun kulaklarını çınlat. Artık çözülmesi lazım. Şu kesin kabulü bir yapalım” ifadelerini kullandı.

İlk yorum yapan siz olun!
 1250 karakter yazabilirsiniz
Sağdaki kodu buraya yazın! 

Tabaklar Mah. Cumhuriyet Cad. İnci İş Merkezi No: 32 / 32 Bolu   Tel: +9 0374 2178285   Faks: +9 0374 2178295

Tasarım ve Programlama: Piskevit