• resmi ilanlar

TARAFTARDAN TEŞEKKÜR MESAJI

2020-02-13 10:00:03

Cadde 14 ve Yarenler taraftar grupları Boluspor'un hafta sonu deplasmanda oynadığı Altay maçında, destek olan kurum, kuruluş ve iş adamlarına teşekkür mesajı yayınladılar.

Kırmızı beyazlı taraftar grupları otobüs temini ve sponsorluk konusunda destek olanlara teşekkür ederek; “Yürekten teşekkür ederiz. Şunu çok iyi biliyoruz ki içinde bulunduğumuz bu zor durumdan ancak birlik ve beraberlik içerisinde omuz omuza vererek çıkabiliriz. Biz Boluspor’a gönül verenler olarak her daim hem iç saha maçında hem de deplasmanda takımızı asla yalnız bırakmayacağız” ifadelerine yer verildi.

 

 

Cadde 14 ve Yarenler taraftar grupları tarafından yapılan açıklama şu şekilde;

 

Geçtiğimiz hafta sonu Pazar akşamı İzmir deplasmanında oynadığımız maçta taraftarlarımızın deplasmana gidebilmesi için taraftar gruplarımıza araç temininde yardımcı ve sponsor olan Bolu Belediyesi’ne, Boluspor Kulüp Başkanı Sn: Necip Çarıkcı’ya, Karpalas Otel Sn: Emrah Yaman’a, Akkent Yapı Sn: Kamuran Avcı’ya, Cafer Usta Bolu Dağı Tesisleri Sn: Rahim Uzunoğlu’na, Narven Termal Tesisleri Sn: Serdar Yıldız’a, Bolu Metro Turizm Müdürü Sn: Hüseyin Güney’e yürekten teşekkür ederiz. Şunu çok iyi biliyoruz ki içinde bulunduğumuz bu zor durumdan ancak birlik ve beraberlik içerisinde omuz omuza vererek çıkabiliriz. Biz Boluspor’a gönül verenler olarak her daim hem iç saha maçında hem de deplasmanda takımızı asla yalnız bırakmayacağız. Bu vesile ile tekrardan bizlere destek olan herkese teşekkür eder bundan sonra ki deplasmanlar içinde Bolu’muzun önde gelen büyüklerinden bizlere otobüs temininde destek olmalarını bekliyoruz. Kenetlendikçe Başaracağız.

 

 

İlk yorum yapan siz olun!
 1250 karakter yazabilirsiniz
Sağdaki kodu buraya yazın! 

Tabaklar Mah. Cumhuriyet Cad. İnci İş Merkezi No: 32 / 32 Bolu   Tel: +9 0374 2178285   Faks: +9 0374 2178295

Tasarım ve Programlama: Piskevit