• resmi ilanlar

Başkan Özcan'dan, HDP açıklaması

2020-02-21 11:00:11

“DAVET EDİLMEYEN YERE YA DAVULCU YA ZURNACI GİDER”

Bolu Belediye Başkanı Tanju Özcan, HDP İl Başkanı İbrahim Yolci’yi kongre günü dışarı attırması ile ilgili “Yapılan haber aynen doğrudur. Biz kendisini davet etmedik. Davet edilmeyen yere ya davulcu ya zurnacı gider” dedi.

Haber: Erol Değirmenci / Sefa Günay

Bolu Belediye Başkanı Tanju Özcan, geçtiğimiz Pazar günü gerçekleşen Cumhuriyet Halk Partisi İl Kongresi’ne gelen HDP İl Başkanı İbrahim Yolci’yi görevlileri çağırarak dışarı attırdığı iddia edilmişti. “BEN İYİ GÜNÜMDE DE KÖTÜ GÜNÜMDE DE HDP İL BAŞKANI’NI ÇEVREMDE GÖRMEK İSTEMİYORUM”

Konu hakkında basın mensuplarına açıklamalarda bulunan Bolu Belediye Başkanı Tanju Özcan, iyi gününde de kötü gününde de HDP İl Başkanını çevresinde görmek istemediğini belirterek, “Yapılan haber aynen doğrudur. Biz kendisini davet etmedik. Davet edilmeyen yere ya davulcu ya zurnacı gider. Kendisine ‘Tüm halkımız davetlidir’ sözünden vazife çıkartıp, oraya gelmesini de yadırgadım. Bu kadar söylemek istiyorum. Ben hiçbir zaman HDP’liler ile yol yürümedim. Ben iyi günümde de kötü günümde de HDP İl Başkanı’nı çevremde görmek istemiyorum” dedi.

YORUMLAR  (Toplam 1 yorum)

 • Halil  (21.02.2020 23:18:42)

  Olmadı sayin özcan..hiç yakışmadı

 • Yorum yazın!
   1250 karakter yazabilirsiniz
  Sağdaki kodu buraya yazın! 

  Tabaklar Mah. Cumhuriyet Cad. İnci İş Merkezi No: 32 / 32 Bolu   Tel: +9 0374 2178285   Faks: +9 0374 2178295

  Tasarım ve Programlama: Piskevit