• resmi ilanlar

ÖRNEKBAŞ'TAN, DOĞANAY'A GEÇMİŞ OLSUN MESAJI

2020-02-22 11:00:07

İYİ Parti İl Başkanı Ahmet Örnekbaş İstanbul'da kaza geçirerek yaralanan AKP İl Başkanı Nurettin Doğanay'a geçmiş olsun dileklerinde bulundu.

Ak Parti İl Başkanı Nurettin Doğanay özel bir iş için gittiği İstanbul’da yaptığı kaza sonucu hafif şekilde yaralandı. Şişli Etfal Hastanesi’ne kaldırılarak tedavi altına alınan Doğanay’ın sağlık durumunun iyi olduğu bilgisine ulaşıldı. İYİ Parti İl Başkanı Ahmet Örnekbaş, Doğanay’a geçmiş olsun dileklerinde bulundu.

“BİR AN ÖNCE SAĞLIĞINA KAVUŞMASINI DİLİYORUM”

İYİ Parti İl Başkanı Ahmet Örnakbaş yaptığı açıklamada şu ifadelere yer verdi:

“AKP İl Başkanı Nurettin Doğanay’ın dün kaza yapmış olduğunu internette yapılan haberlerden ve sosyal medya paylaşımlarından üzülerek öğrendim. Geçirmiş olduğu kaza sebebiyle hafif şekilde yaralanan Doğanay’ın bir an önce sağlığına kavuşmasını diliyorum. Bizler memleketimizin daha iyi şartlarda gelişmesini ve daha iyiye gitmesini arzu eden siyasetçiler olarak izlemiş olduğumuz siyaset yöntemleri itibari ile zaman zaman farklı görüş ve fikirlere sahip olmamız normaldir. Ülkemizin bölünmez bütünlüğünü birinci öncelik olarak gören ve devamında farklı düşüncelere sahip olan her türlü siyasal yapıyı eleştirme ve destekleme durumlarımız olur. Siyaset ve temsil başka, insani ölçü ve nezaket başkadır. Sayın Doğanay’a geçmiş olsun dileklerimle bir an önce sağlığına kavuşmasını temenni ediyorum.”

 

İlk yorum yapan siz olun!
 1250 karakter yazabilirsiniz
Sağdaki kodu buraya yazın! 

Tabaklar Mah. Cumhuriyet Cad. İnci İş Merkezi No: 32 / 32 Bolu   Tel: +9 0374 2178285   Faks: +9 0374 2178295

Tasarım ve Programlama: Piskevit