• resmi ilanlar

AK GENÇLİK'TEN YAŞLILAR İÇİN SEFERBERLİK!

2020-03-23 11:00:02

AK Parti Gençlik Kolları 81 İlde “65 yaş ve üstü ile kronik rahatsızlığı olan tüm yaş grubundaki kişilere sokağa çıkma yasağı” ilan edilmesinden sonra “Komşuluk Seferberliği” başlattı.

Tüm dünyayı etkisi altına alan Covid-19 Pandemisi, bildiğiniz gibi ülkemizi de etkilemiş durumda. Özellikle yaşlılarımızı daha fazla etkileyen salgın, hepimizi bir kez daha hem kendi açımızdan hem de yaşlılarımız bakımından daha sıkı tedbirler almaya itmiştir.

 

İçişleri Bakanlığımızın dün almış olduğu kararlar neticesinde 65 yaş üzeri vatandaşlarımızın sağlığı açısında sokağa çıkma yasağı getirildi. 1.2 milyonu aşkın AK Parti Gençlik teşkilatlarımıza ise büyük bir sorumluluk düşmektedir.

AK Parti Bolu İl Gençlik Kolları Başkanı Samet Kocadağ, “Genel merkezimizin başlatmış olduğu bu çalışmaya bizde Bolu'da ses getirmeye çalışıyoruz. Genç arkadaşlarımızdan ihtiyaç halinde dışarı çıktıklarında binalarındaki, sokaklarındaki ve mahallelerindeki büyüklerinin market alışverişi ve acil ihtiyaçlarının teminine yardımcı olmalarını istiyoruz. Kendi aldığımız hijyenik önlemler ile birlikte yaşlılarımızdan gelecek talepleri yerine getirerek ihtiyaçlarına kulak vermeliyiz. Unutmayalım ki “Yaşlılarımıza hürmet ve ikram, Allahü Teâlâya saygıdandır” şiarıyla komşularımızın üzerimizde hakkı var. Ülkemizin bu zor günlerinde gençlere büyük görev ve sorumluluklar düşüyor. Bireysel olarak oluşturacağımız komşu seferberliği ile tüm gençlerimizi büyüklerimize destek olmaya davet ediyorum.'' dedi. Elif Erdoğan

İlk yorum yapan siz olun!
 1250 karakter yazabilirsiniz
Sağdaki kodu buraya yazın! 

Tabaklar Mah. Cumhuriyet Cad. İnci İş Merkezi No: 32 / 32 Bolu   Tel: +9 0374 2178285   Faks: +9 0374 2178295

Tasarım ve Programlama: Piskevit