• resmi ilanlar

AK Kadınlardan yaşlılara destek

2020-03-23 11:00:04

“Evde kal Türkiye” sloganının yanında risk grubunda yer alan 65 yaş üstü ve kronik rahatsızlığı bulunan vatandaşların sokağa çıkmaları yasaklanması sonrası harekete geçen AK Parti Bolu İl Kadın Kolları, hazırladıkları gıda paketlerini ihtiyaç sahibi yaşlı ve ailelere dağıttılar.

Dünyanın ve Türkiye'nin korona virüs sınavından geçtiğini belirten AK Parti Bolu İl Kadın Kolları Başkanı Hicran Çağalı, tüm insanlığın sınavdan geçtiğini belirtti.

Korona virüs ile ilgili olarak devletin her türlü tedbiri aldığını hatırlatan Çağalı; “Her insanın kaderi diğerine bağlı olduğu bu süreçte bizler de AK Parti Bolu İl Kadın Kolları olarak ihtiyaç sahibi yaşlılarımızın ve ailelerimizin yanında olmak istedik. Bu amaçla Bolu Ak Parti Kadın Kolları olarak Tarım Orman Bakan Yardımcımız Sayın Fatih Metin'in desteği ile hazırlanan gıda paketlerimizi bu zorlu süreçte mağdur olan ihtiyaç sahibi vatandaşlarımıza ve yaşlılarımıza ulaştırdık. Bu zor günlerin birlikte ve dayanışma içerisinde atlatılacağına hiç şüphemiz yok” dedi. A. Haktan Yamantürk

İlk yorum yapan siz olun!
 1250 karakter yazabilirsiniz
Sağdaki kodu buraya yazın! 

Tabaklar Mah. Cumhuriyet Cad. İnci İş Merkezi No: 32 / 32 Bolu   Tel: +9 0374 2178285   Faks: +9 0374 2178295

Tasarım ve Programlama: Piskevit