• resmi ilanlar

Kılıçdaroğlu'ndan bayram sürprizi

2020-05-27 11:00:12

“BÜTÜN BOLULULARA SELAM SÖYLEYİN”

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Ramazan Bayramı'nın 3'üncü gününde Bolu'yu ziyaret ederek, Belediye Başkanı Tanju Özcan ile bir araya geldi.

Haber; Sefa GÜNAY/ Erol DEĞİRMENCİ

Ramazan Bayramı'nın son gününde İstanbul'dan Ankara'ya yola çıkan CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Bolu'yu ziyaret etti. Bolu Belediye Başkanı Tanju Özcan ile de bir araya gelen Kılıçdaroğlu, Bolu Belediyesi'nin korona virüs, Ramazan ayı ve Ramazan Bayramı boyunca yaptığı hizmetler hakkında bilgi aldı. Yapılması gereken çalışmalar hakkında da talimat veren Kılıçdaroğlu, Özcan'ın makamından ayrılarak Ankara'ya doğru yola çıktı.

“BÜTÜN BOLULULARA SELAM SÖYLEYİN”

Başkan Özcan'ı makamında ziyaret eden Kılıçdaroğlu ziyaretin ardından yaptığı açıklamada, “Bütün Bolululara selam söyleyin. Hepsini yürekten selamlıyorum, kucaklıyorum. Sayın belediye başkanımız, gerçekten de Bolu'ya son derece güzel hizmetler götürüyor. Kendisi ile de konuştuk. Yaptığı çalışmaları aktardı. Ben de hepinizin huzurunda belediye başkanımıza verdiği hizmetler dolayısı ile teşekkür ediyorum. Boluluları tekrar yürekten kucaklıyorum” ifadelerini kullandı.

“SÜRPRİZ BİR ZİYARETTE BULUNDU”

Ziyaret ile ilgili açıklamalarda bulunan Bolu Belediye Başkanı Tanju Özcan, “Sayın Genel Başkan bugün İstanbul'daydı sabah saten bir canlı yayındaydı. Tesadüf bende izledim. Sonra Sayın Akşener'e bir bayram ziyareti yaptığını söyledi. Ankara'ya dönerken de aradılar beni belediyedeyim çalışıyorum deyince tamam bir çay içmeye geleyim bayramlaşalım dedi. O kapsamda geldi. Çayını içti bizim çalışmalarımızla ilgili bilgi verdik kendisine şimdi de Ankara'ya hareket etti. Bizim yaptığımız çalışmaları sordu. Bu korona süreci ile ilgili sosyal yardımlarla ilgili birkaç konuda tüm belediyelere yaptığı birkaç uyarılar vardı bunları paylaştı. Nezaketen bir ziyaretti. Gelmeden önce Düzce'deydi yerindeysen gelelim şeklinde samimi bir şekilde sorarak sürpriz bir ziyarette bulundu. Aramaları ile birlikte gelmeleri bir oldu yarım saat oturdu. Sonra ayrıldılar” dedi.

İlk yorum yapan siz olun!
 1250 karakter yazabilirsiniz
Sağdaki kodu buraya yazın! 

Tabaklar Mah. Cumhuriyet Cad. İnci İş Merkezi No: 32 / 32 Bolu   Tel: +9 0374 2178285   Faks: +9 0374 2178295

Tasarım ve Programlama: Piskevit