• resmi ilanlar

GÖLCÜKTEKİ AĞAÇTA BU AĞAÇ DEĞİL Mİ?

2020-06-01 11:00:18

Kanal genişletme işi için Bolu Belediyesi ekiplerince ıhlamur ağacının kesilmesine vatandaş tepki gösterdi. Vatandaş, Bolu Belediye Başkanı Tanju Özcan'ın, Gölcük'te yapılan projedeki hassasiyetini arıyor.

Bolu'da Cumhuriyet Caddesi üzerinde bulunan kanalı genişletme çalışmaları için Bolu Belediyesi çalışmalara başladı. Genişletme işlemi için kanalın yan taraflarında kalan noktalarda çeşitli çalışmalar gerçekleştiriyor. Kanalın genişletme çalışması için bir ıhlamur ağacının kesilmesi tepki ile karşılandı. Cumhuriyet Caddesi üzerinde bulunan olgun ıhlamur ağacı, Bolu Belediyesi ekiplerince kesildi. Ağacın kesilmesi ise tepki ile karşılandı.

 

VATANDAŞ, BAŞKAN ÖZCAN'IN GÖLCÜK HASSASİYETİNİ ARADI

Vatandaşlar bu olay karşısında Bolu Belediye Başkanı Tanju Özcan'ın, geçtiğimiz yıllarda Gölcük hassasiyetini aradı. Alaaddin Yılmaz döneminde, Gölcük'e yapılması düşünülen projenin durdurulması için protestolara katılan Başkan Özcan, oluşturulan Gölcük Platformuna büyük destek vermişti. Gölcük'teki ağaçların kesilmemesi canla başla çalışan Başkan Özcan'a vatandaş, “Gölcük'teki ağaçta, bu ağaç değil mi?” diyerek tepki gösterdi.

İlk yorum yapan siz olun!
 1250 karakter yazabilirsiniz
Sağdaki kodu buraya yazın! 

Tabaklar Mah. Cumhuriyet Cad. İnci İş Merkezi No: 32 / 32 Bolu   Tel: +9 0374 2178285   Faks: +9 0374 2178295

Tasarım ve Programlama: Piskevit