• resmi ilanlar

Başkan Özcan Caddenin Akıbeti Hakkında Konuştu

2020-06-04 11:00:14

“CADDE TEK YÖNLÜ OLARAK BELEDİYE OTOBÜSLERİNE AÇILACAK”

İzzet Baysal Caddesi esnafının caddenin Kent Meydanı'ndan Demokrasi Meydanı'na kadar olan güzergahın tek şeritten araç trafiğine açılması için imza kampanyası başlatmasına karşın böyle bir şey pek mümkün görünmüyor.

 

Konuyla ilgili olatak Bolu gazetesi editörü Caner Güngör'e konuşan başkan Özcan sadece Güler 2 işhanı önünden Belediye önüne kadar olan kısmın tek yönlü olarak belediye otobüslerine açılacağını söyledi.

 

Başkan Özcan bu caddenin trafiğe açılması yönünde 2 kez anket yaptırdığını ifade ederek, "Seçimden önce bir anket yaptırdım. Ankette vatandaşların yüzde 76'sı açılmaması, yüzde 13'ü açılması ve yüzde 1'de kararsız oy kullandı. Yine seçimden sonra başka bir firmaya aynı anketi yaptırdım ve yine aynı sonuçlar geldi. Açık şekilde halk buranın araç trafiğine açılmasını istemiyor" dedi.

 

ANA DURAKLAR BELEDİYE ÖNÜNDE OLACAK

Başkan Özcan, "Biz Güler 2 işhanı önünden Belediye önüne kadar olan kısmı sadece belediye otobüslerine açacağız. Belediye önünde ki TEB Bankasının önü ana durak olacak. Vatandaş otobüslere buradan binip ineceği için bir hareketlenme olacak" dedi.

 

TÜM ALT YAPI İZZET BAYSAL CADDESİNDE

Bolu'nun alt yapı ağının İzzet Baysal Caddesinin altından geçtiğini söyleyen Özcan, "Doğalgaz'dan tutunda, elektrik, telekom gibi altyapıyla alakalı aklınıza ne geliyorsa İzzet Baysal Caddesinden geçiyor. Yani burayı trafiğe açmak tamamen bu sistemin değişmesi demek. Bu da pek mümkün görünmüyor" dedi BoluGazetesi

 

YORUMLAR  (Toplam 1 yorum)

 • mustafa naci tümtürk  (08.06.2020 13:40:37)

  sayın başkan alaattinin BOLU için tek iyi şey bu caddenin kapanması idi bence bu işi bozmayın beton olan yerleri yeşillendirin BOLU ÜLKEDE YEMYEŞİL DİYE ANLATILIYOR bu sözü ilke edinirseniz çok daha iyi olur

 • Yorum yazın!
   1250 karakter yazabilirsiniz
  Sağdaki kodu buraya yazın! 

  Tabaklar Mah. Cumhuriyet Cad. İnci İş Merkezi No: 32 / 32 Bolu   Tel: +9 0374 2178285   Faks: +9 0374 2178295

  Tasarım ve Programlama: Piskevit