• resmi ilanlar

SARICI BBV'Yİ ZİYARET ETTİ

2020-07-13 11:00:03

Bolu İl Milli Eğitim Müdürü Cemil Sarıcı, Bolu Bağışçılar Vakfı'nı ziyaret etti. Ziyarette pandemi sonrası BBV ve İl Milli Eğitim Müdürlüğü'nün birlikte hayata geçirebileceği ortak projeler konuşuldu.

İl Milli Eğitim Müdürü Cemil Sarıcı'yı Bolu Bağışçılar Vakfı Başkanı Nahit Abak ve Yönetim Kurulu Üyesi Ahmet Özmen karşıladı. Ziyaret sırasında İl Milli Eğitim Müdürü Cemil Sarıcı, özellikle pandemi dönemi yapılan çalışmalar hakkında vakıf yetkililerine bilgi verdi. İçinde bulunulan dönemde farklı okullarda güçlendirme çalışması yapıldığını belirten Sarıcı, pandemi sonrası Bolu Bağışçılar Vakfı ile birlikte yeni projeleri hayata geçirebileceklerini söyledi.

 

Bolu Bağışçılar Vakfı Başkanı Nahit Abak, pandemi ile birlikte sahada yürüttükleri projelere ara vermek durumunda kaldıklarını belirterek, pandemi sonrası normalleşme ile birlikte BBV'nin yeniden eğitim projelerine ağırlık vereceğini söyledi. Özellikle ‘biBolu Girişimcilik Programı'nın Bolu için çok önemli olduğunu dile getiren Abak, “Geçen sene başlattığımız biBolu Girişimcilik Projesi Bolu'muz için büyük önem arz ediyor. Bolu'nun geleceğine önemli katkılar sunabilecek bu programımızın kapsamını İl Milli Eğitim Müdürlüğümüz ile birlikte genişletebiliriz. Gençlerimizin erken yaşlardan itibaren girişimcilik ve inovasyonla tanışmaları hem Bolu'ya hem de ülkemize büyük yararlar sağlar. Bu anlamda gelecekte Bolu'da geleneksel hale dönüşebilecek inovasyon ve teknoloji festivali planlıyoruz. Umarız bu hedeflerimiz gerçekleşir. Bolu teknoloji ve inovasyon alanında adından söz ettiren bir şehir olur” dedi. Elif Erdoğan

İlk yorum yapan siz olun!
 1250 karakter yazabilirsiniz
Sağdaki kodu buraya yazın! 

Tabaklar Mah. Cumhuriyet Cad. İnci İş Merkezi No: 32 / 32 Bolu   Tel: +9 0374 2178285   Faks: +9 0374 2178295

Tasarım ve Programlama: Piskevit