• resmi ilanlar

Çarıkçı Net Konuştu

2020-07-24 10:00:05

Olağanüstü kongreye giden Boluspor'da Başkan Necip Çarıkçı "takım kayyuma dahi gitse ben tekrar aday olmam, benim için Boluspor bitmiştir" dedi

Çarıkçı yaptığı açıklamada, “Ben bu sene başarısız olmadım. 15 sene başkanlık yaptım ve hiç başarısız olmadım. Bu sene ben kendimi başarısız saymıyorum çünkü başkanlığı ben istemedim. Eğer ki ben başkan olmayı isteseydim, 2 ay öncesinden transferime başlardım, 2 ay önceden hocamı bulurdum. Ben son gün liste yapıp kongreye girdim. Ben bunu anlamıyorum. Bolu'da bazıları Necip Başkan kongre kararı alır son dakikada yine başkan olur diyorlar. Ben geçen sene bunu yapmadım. Ben geçen sene sırf Boluspor'u sevdiğim için başkan oldum ama bu sene bunu yapmayacağım. Bana kim gelirse gelsin kongre sürecinde adayda çıkmazsa benim için Boluspor bitmiştir. Kesinlikle aday olmayacağım.

 

4 ADAY VARDI SON DAKİKADA ÇEKİLDİLER

Geçen sene de aday değildim. Aday olsaydım bu takım böyle olmazdı. Geçen sene aday olmama rağmen 4 aday son dakikada adaylıktan çekildiği için kulüp kayyuma gitmesin diye aday oldum ama keşke aday olmasaydım. Keşke bu kulüp kayyuma gitseydi. Bende bu sene sıkıntı çekmezdim. Bu pandemi süreci hepimizi büyük sıkıntıya soktu. Ben 4 ay önce Tanju Özcan ile görüşüp kendine başkan bul ben bırakacağım dedim. Ben ne pahasına olursa olsun bu takıma ligde tutacağım ve görevi bırakacağım dedim. Takıma kayyum atanacak olsa bile benim için bitti bu iş. Bu sene çok yalnız kaldım ve heyecanımı kaybettim” şeklinde konuştu.

İlk yorum yapan siz olun!
 1250 karakter yazabilirsiniz
Sağdaki kodu buraya yazın! 

Tabaklar Mah. Cumhuriyet Cad. İnci İş Merkezi No: 32 / 32 Bolu   Tel: +9 0374 2178285   Faks: +9 0374 2178295

Tasarım ve Programlama: Piskevit