• resmi ilanlar

AK PARTİ BOLU MİLLETVEKİLLERİ'NDEN TBMM BAŞKANI'NA ZİYARET

2020-07-25 11:00:06

AK Parti Bolu Milletvekilleri Arzu Aydın ve Fehmi Küpçü Türkiye Büyük Millet Meclisi Başkanlığı'na tekrar seçilen Prof. Dr. Mustafa Şentop'u makamında ziyaret etti.

AK Parti Bolu Milletvekilleri Arzu Aydın ve Fehmi  Küpçü TBMM'de bir yandan kanun görüşmelerine devam ederken diğer yandan da Bolu'ya hizmet noktasında ziyaretler gerçekleştirmeye devam ediyor.

TBMM'de her dönem 2 sefer yapılan Meclis Başkanlığı makamına tekrar seçilen Prof.Dr Mustafa Şentop'la bir araya gelen AK Parti Bolu Milletvekilleri Arzu Aydın ve Fehmi Küpçü, “ AK Parti Grubumuzun aday gösterdiği, Milliyetçi Hareket Partisi tarafından da Cumhur İttifakı ruhunca adaylığı desteklenen Prof. Dr. Mustafa Şentop'u ziyaret ederek, ülkemize ve milletimize hayırlı hizmetlerinin devam etmesi temennisinde bulunduk.”ifadelerine yer verdiler.

TBMM Başkanı Prof. Dr. Mustafa Şentop'u Bolu'ya da davet eden AK Parti Bolu Milletvekilleri Arzu Aydın ve Fehmi Küpçü, Bolu'ya has çeşitli hediyeleri de takdim ederek ziyaretlerini sonlandırdılar. A. Haktan Yamantürk

 

İlk yorum yapan siz olun!
 1250 karakter yazabilirsiniz
Sağdaki kodu buraya yazın! 

Tabaklar Mah. Cumhuriyet Cad. İnci İş Merkezi No: 32 / 32 Bolu   Tel: +9 0374 2178285   Faks: +9 0374 2178295

Tasarım ve Programlama: Piskevit