• resmi ilanlar

“CUMHURBAŞKANININ 5 DAKİKASI OLMALI”

2020-07-27 11:00:12

Bolu Belediye Başkanı Tanju Özcan, Yüksek Hızlı Tren (YHT) hattı için açıklamalarda bulundu. Başkan Özcan, “Ülkenin Cumhurbaşkanının halkın iradesi ile seçilmiş Bolu Belediye Başkanı'na ayıracak 5 dakikası olmalı diye düşünüyorum” dedi.

Haber: Adnan KARABULUT

Bolu Belediye Başkanı Tanju Özcan, Yüksek Hızlı Tren (YHT) hattının Bolu'dan geçmesi için Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ile görüşmek istediğini belirtti. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ile 57 kere görüşme talebinde bulunduğunu dile getiren Özcan, bir karşılık alamadığını söyledi.

Başkan Özcan, “Sayın Cumhurbaşkanından 57 kere görüşme talebinde bulunduk. Ama bir sonuç olmadı. Bu olaya ben üzüldüm. Bugün veya yarın olmasa dahi 1 ay sonra görüşebilirdik. Ülkenin Cumhurbaşkanının halkın iradesi ile seçilmiş Bolu Belediye Başkanı'na ayıracak 5 dakikası olmalı diye düşünüyorum. Üstelik bu görüşme hızlı tren ile ilgili, geniş bir heyetle yapılacaktı. Düzce'den ve Bolu'daki Sivil Toplum Örgütlerinden arkadaşlarımız ile görüşecektik. Projenin kârlı kısımlarını ve faydalarını anlatacaktık. Ama şu ana kadar randevumuza dönüş olmadı. Bazen günde iki kez hatırlattık. Maalesef bir dönüş olmadı. Görüşme imkânı olursa eğer biz bu konuyu yeniden anlatırız. Bolu ve Düzce için çok menfaatli bir iş. Üstelik devletimize ve milletimize büyük bir gelir getirecek proje” diye konuştu.

İlk yorum yapan siz olun!
 1250 karakter yazabilirsiniz
Sağdaki kodu buraya yazın! 

Tabaklar Mah. Cumhuriyet Cad. İnci İş Merkezi No: 32 / 32 Bolu   Tel: +9 0374 2178285   Faks: +9 0374 2178295

Tasarım ve Programlama: Piskevit