• resmi ilanlar

Başkan Özcan Küpçü ve Aydın'a sitemde bulundu!

2020-08-06 11:00:14

Bolu Belediye Başkanı Tanju Özcan, Bolu Belediyesi Meclisi Ağustos Ayı 1. Oturumunda Hisar Tepesine yapılması planlanan proje hakkında açıklamalarda bulundu. Açıklamalarında Ak Partili Milletvekillerine sitemde bulunan Başkan Özcan, “Bir tanesi ile 8 yıl birlikte görev yaptık. Bir tanesi de bizim partimizin üyesiyken tanışırız kendisi ile ancak bir türlü bir istişare sağlayamadık. Benim projem 6 aydır bekliyor. Uygulama iznini kim verdirtmiyor bakan yardımcısına” ifadelerini kullandı.

 

Haber; Sefa GÜNAY

Bolu Belediyesi Meclisi Ağustos Ayı 1. Oturumu Bolu Belediye Başkanı Tanju Özcan başkanlığında gerçekleşti. Gerçekleşen oturumda Hisar Tepesine yapılması planlanan projenin 6 aydır Kültür ve Turizm Bakan Yardımcısının önünde uygulama izni için onay beklediğini belirten Başkan Özcan, proje hakkında açıklamalarda bulundu. Açıklamalarında Ak Parti Milletvekillerine de sitemde bulunan Başkan Özcan, “Ak Parti binasının karşısında bulunan yer. Anıtlar kurulundan onaylatmışız. Alkoliklerin mekânı, uyuşturucu kullananların mekanı. Anıtlar kurulu projemizi onaylamış. Bakanlık projemizi onaylamış, aylardır bakan yardımcısının önünde uygulama izni bekliyor. Aylardır bekliyor. Neden bekliyor. Bakan yardımcısına da sordum sebebini burada bulunan herkeste biliyor. Arkadaş para istemiyorum, pul istemiyorum. Orada Fırka Tepesi'nde bir güzelleştirme yapılmalı mı? Yapılmalı! Orada her gün parti binasından baktığınızda; karşınıza orası çıkıyor. Orayı güzelleştirelim diyoruz. Projenin özüne itiraz eden yok. Bakan yardımcısı da doğru bir proje diyor. Zaten iki kez onaydan geçmiş bir proje. Ben bunu daha öncede anlattım. Kimseyi suçlamadan dikkatli kelimeler seçerek ama neden benim projem 6 aydır bekliyor. Uygulama iznini kim verdirtmiyor bakan yardımcısına” dedi.

“FATİH BEYİN İYİ NİYETLİ OLDUĞUNU BİLİYORUM. AMA AYNI İYİ NİYETİ…”

Tarım ve Orman Bakan Yardımcısı Fatih Metin'in iyi niyetli olup bazı konularda destek olduğunu ama milletvekillerinden hiçbir konuda yardım ve destek göremediğini belirten Özcan, “Fatih bey katkı yaptı mı? Yaptı. Allah razı olsun dedik mi? Dedik. En azından yardımcı oluyor. Olamadığı konularda var. Ama ben en azından Fatih Beyin iyi niyetli olduğunu biliyorum. Ama aynı iyi niyeti bir tanesi ile 8 yıl birlikte görev yaptık. Bir tanesi de bizim partimizin üyesiyken tanışırız kendisi ile ancak bir türlü bir istişare sağlayamadık” ifadelerine yer verdi.

 

İlk yorum yapan siz olun!
 1250 karakter yazabilirsiniz
Sağdaki kodu buraya yazın! 

Tabaklar Mah. Cumhuriyet Cad. İnci İş Merkezi No: 32 / 32 Bolu   Tel: +9 0374 2178285   Faks: +9 0374 2178295

Tasarım ve Programlama: Piskevit