• resmi ilanlar

Ak Parti Gençlik Kolları'ndan 100 aileye kurban eti yardımı

2020-08-06 11:00:05

Bolu Ak Parti Gençlik Kolları tarafından Kurban Bayramı sürecince ihtiyaç sahibi 100 aileye kurban eti dağıtımı gerçekleştirildi.

Bolu Ak Parti Gençlik Kolları, Kurban Bayramı'nda ihtiyaç sahibi aileleri unutmayarak, kurban kesemeyen ailelere kurban eti dağıttı. Etlerini bayramın ilk gününden itibaren dağıtmaya başlayan gençlik kolları üyeleri bu bayramda da 100 aileye kurban eti dağıtımında bulunarak ihtiyaç sahiplerinin yüzlerini güldürmenin sevincini yaşadıklarını belirtti.

 

Kurban eti dağıtım işlemlerini yerinde takip eden Gençlik Kolları Başkanı Samet Kocadağ, herkesin Kurban Bayramı'nı tebrik ettiğini söyleyerek, “AK Parti olarak senelerdir ihtiyaç sahibi vatandaşlarımıza elimizden geldiği kadar yardımcı olmaya çalışıyoruz. Sosyal anlayışın, dayanışmanın, yardımlaşmanın ve paylaşmanın ne derece önemli olduğunu bilen bir anlayış içerisinde her zaman ihtiyaç sahibi vatandaşlarımızın yanındayız” diye konuştu.

 

 

 

 

YORUMLAR  (Toplam 1 yorum)

 • Satılmış  (07.08.2020 11:08:03)

  Akparti Gençlik Kolları Başkanımızı bu duyarlı ve yardımsever çalışmalarından dolayı çok teşekkür ederim. Akparti Gençlik Kolları Başkanı Samet KOCADAĞ Başkanımızdan kurban Bayramı 2. Günü hem kurban Bayramını kutladım hem de İhtiyaç sahibi Afgan ailemizin Anne ve 5 çoçuklu ailemizin evinde hiçbir eşyası olmadığını söylediğimde ailemizi için bahane değil sorunu çözerek ailemize çamaşır makinesi hediye etmiştir. Başkan dediğin vatandaşı için bahane üretmeyip , sorunu çözdüğü için Uluslararası Tüm Engelliler Yaşlılar Kimsesizler Federasyonu UTEF Bolu İl Temsilcisi olarak teşekkürlerimi sunuyorum

 • Yorum yazın!
   1250 karakter yazabilirsiniz
  Sağdaki kodu buraya yazın! 

  Tabaklar Mah. Cumhuriyet Cad. İnci İş Merkezi No: 32 / 32 Bolu   Tel: +9 0374 2178285   Faks: +9 0374 2178295

  Tasarım ve Programlama: Piskevit