• resmi ilanlar

“BİRLİK BERABERLİĞİMİZ ÇOK ÖNEMLİ”

2020-09-11 11:00:07

Esnaf ve Sanatkârlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi Başkanı Ahmet Yoltaş yaptığı açıklamada, “Bu zor günleri esnafıyla, öğrencisiyle, halkıyla, memuruyla, işçisiyle tek vücut olarak atlatacağımıza inanıyorum” dedi.

 

Haber: BMA

 

Esnaf ve Sanatkârlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi Başkanı Ahmet Yoltaş, bir açıklama yaparak salgın döneminde esnafları dikkatli olmaları konusunda uyardı. Yoltaş açıklamasında esnaflara sağladıkları kredi desteğini ifade ederek düşük faizli krediler için esnafları kooperatife beklediklerini söyledi.

 

“İNŞALLAH BU ZOR GÜNLERİ BİR AN ÖNCE ATLATIRIZ”

Yoltaş açıklamasında, “İlerleyen dönemde bu pandemi sürecinin esnafımız olarak dikkat etmemiz lazım. Ama ne zaman biteceği dünyada ne zaman biteceği belli değil. Onun için kooperatifler olarak bizler yine esnafımızın yanındayız, kredilerimiz devam ediyor. Hem hükümetimiz destekliyor hem Genel Merkezimiz, başta Genel Başkanımız ve Yönetim Kurulu olmak üzere çok büyük destek veriyorlar. Bu bağlamda ihtiyacı olan esnafımıza bu düşük faizli kredilerimizden faydalandırmak için kooperatifimize bekliyoruz. Daha doğrusu Türkiye genelindeki tüm kooperatiflerimize bekliyoruz. İnşallah bu zor günleri, bu kötü günleri bir an önce atlatırız” dedi.

 

“BİRLİK BERABERLİĞİMİZ ÇOK ÖNEMLİ”

Türkiye konum olarak da çok ciddi bir bölgede bulunduğunu vurgulayan Yoltaş açıklamasında ayrıca, “Sadece bunlarla uğraşmıyoruz. Haberlerde her gün izlediğimiz gibi dışarıdaki güçler de Türkiye'nin zayıflamasını, Türkiye'nin daha zor duruma düşmesi için çeşitli olaylar yaratmakta. Hükümetimiz hem bunlarla uğraşmakta hem pandemi dönemiyle uğraşmaktadır. Biz esnaflar ve halk olarak da bunlara karşı bir bütün halinde olmamız lazım. Bu ülkenin çok güzel olduğunu, çok kıymetli olduğunu, çok değerli olduğunu, dünyadaki her ülkenin bizim ülkemizde gözü olduğunu da unutmadan; çok çalışarak bu zor günleri esnafıyla, öğrencisiyle, halkıyla, memuruyla, işçisiyle tek vücut olarak atlatacağımıza inanıyorum. Bunun için de birlik beraberliğimiz çok önemli” ifadelerini kullandı.

 

İlk yorum yapan siz olun!
 1250 karakter yazabilirsiniz
Sağdaki kodu buraya yazın! 

Tabaklar Mah. Cumhuriyet Cad. İnci İş Merkezi No: 32 / 32 Bolu   Tel: +9 0374 2178285   Faks: +9 0374 2178295

Tasarım ve Programlama: Piskevit