• resmi ilanlar

HAMZA EFE, CUMHURBAŞKANI ERDOĞAN İLE GÖRÜŞTÜ

2020-09-11 11:00:03

Dörtdivan için gece gündüz demeden çalışmalarını sürdüren Belediye Başkanı Hamza Efe, Ankara'da Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ile görüştü. Görüşmede Hamza Efe, ilçede yapılan çalışmalar hakkında bilgi verdi.

Haber: BMA

 

Dörtdivan'da göreve geldiği günden beri yaptığı çalışmalar ile ilçenin gelişmesi ve güzelleşmesini sağlayan Belediye Başkanı Hamza Efe, Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan ile görüştü. Ankara'da AK Parti Genel Merkezi'nde Cumhurbaşkanı Erdoğan'la bir araya gelen Başkan Hamza Efe, ilçede gerçekleştirdikleri çalışmalarla ilgili Erdoğan'a bilgi verdi. Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan Dörtdivan için destek isteyen Hamza Efe, yapılacak çalışmalarla ilgili istişarelerde bulundu.

 

“CUMHURBAŞKANIMIZIN HEMŞERİLERİMİZE SELAMLARI VAR”

Ziyaretle ilgili yaptığı açıklamada Efe, “Çok yoğun gündemleri ve programları arasında bizleri kabul ederek Dörtdivan'ımızın ihtiyaçlarına zaman ayırıp dinledikleri ve ilçemiz adına istişare fırsatı verdiklerinden dolayı Sayın Cumhurbaşkanımıza şükranlarımı sunarım. Sayın Cumhurbaşkanımızın tüm hemşerilerimize selamları var” dedi.

İlk yorum yapan siz olun!
 1250 karakter yazabilirsiniz
Sağdaki kodu buraya yazın! 

Tabaklar Mah. Cumhuriyet Cad. İnci İş Merkezi No: 32 / 32 Bolu   Tel: +9 0374 2178285   Faks: +9 0374 2178295

Tasarım ve Programlama: Piskevit