• resmi ilanlar

SEBEN'İN TURİZMİNE BÜYÜK KATKI SAĞLAYACAK PROJE

2020-09-11 11:00:06

‘Seben Göl Evi' için imzalar atıldı

 

Seben Belediye Başkanlığı ve Orman Bölge Müdürlüğü arasında Seben Gölüne yapılması planlanan Göl Evi projesi için sözleşme imzalandı.

 

Haber: BMA

 

Seben Belediye Başkanı Fatih Kavak tarafından ilçenin turizmine katkı sağlayacak yeni bir projenin daha imzası atıldı. Başkan Fatih Kavak, Seben Gölüne yapılması planlanan Göl Evi için Bolu Orman Bölge Müdürlüğü ile sözleşme imzaladı. Seben Göl Evi projesi kapsamında açık ve kapalı etkinlik alanları oluşturulacak.

 

“KARADENİZ'İN EN BÜYÜK GÖLÜNE GELEN MİSAFİRLERİMİZİ EN İYİ ŞEKİLDE AĞIRLAYACAĞIZ”

Projeyle alakalı açıklama yapan Başkan Fatih Kavak, “Belediye Başkanlığımız ile Orman Bölge Müdürlüğü arasında bugün imzalamış olduğumuz kiralama sözleşmesi ile Seben Göl'ünün turizme açılarak cazibesini artırmak amacıyla ‘Seben Göl Evi' Projesinin ilk adımını atmış bulunmaktayız. İçerisinde açık ve kapalı organizasyon alanı (düğün, nişan, sünnet, toplantı vb.)olacak olan tesisimizin yapımına en yakın zamanda başlayacağız. İlçemize kazandıracağımız bu tesis ile Karadeniz'in en büyük gölüne gelen misafirlerimizi en iyi şekilde ağırlayacağız. Bu tesisimizde butik otel, restoran, kafeterya, su sporları, kano, yelken, tekne turları ile turistik gezi faaliyetleri yapılması planlanmaktadır. Hayırlara vesile olması dileğiyle” ifadelerini kullandı.

 

İlk yorum yapan siz olun!
 1250 karakter yazabilirsiniz
Sağdaki kodu buraya yazın! 

Tabaklar Mah. Cumhuriyet Cad. İnci İş Merkezi No: 32 / 32 Bolu   Tel: +9 0374 2178285   Faks: +9 0374 2178295

Tasarım ve Programlama: Piskevit