• resmi ilanlar

Yönetmen Akif Çodur'a Anma Gecesi Düzenlendi

2020-09-12 11:00:01

Tiyatro Genel Sanat Yönetmeni Merhum Akif Çodur'un hayattan ayrılışının 1.yılında sevenleri onun için bir araya geldi.

Bir yıl önce geçirdiği kalp krizi sonucu hayata veda eden Düzce Belediyesi evlendirme memurluğundan emekli, Düzce basın mensubu, yazar, Tiyatro Genel Sanat Yönetmeni Merhum Akif Çodur için anma gecesi düzenlendi.

Bolu, Düzce, Ereğli, Zonguldak Bölge tiyatrolarında  Genel Sanat Yönetmenliği yapmış olan Merhum Akif Çodur için Nilüfer BOFSAD Sanat Kafe Restoran bahçesinde gerçekleştirilen anma gecesinde, ailesi, Bolu, Düzce, Ereğli tiyatro toplulukları, birlikte çalıştığı sanatçı arkadaşları ile öğrencileri ve sevenleri bir araya geldi.

Bolu Bölge Tiyatrosu Yönetmeni Onur Yamak tarafından düzenlenen anma gecesinde, Ereğli Erdemir Musiki ve Folklor Derneği'nden Ümit Efe, Düzce Bölge Tiyatrosu-İkinci Perde Kültür Sanat Derneği'nden Çağatay Sayılgan, B.A.İ.B.Ü. Dr. Öğretim Üyesi Metin Akyüz, Bolu Dans ve Sanat Merkezi Derneği'nden Burak Özel, Lise Tiyatro Topluluğu Yönetmen Oyuncu Emir Aktürk ile eşi Berrin Çodur ve öğrencileri, Akif Çodur ile yaşadıkları anılarını paylaştılar.. Gece, Akif Çodur'un hayatından kesitlerin yer aldığı slayt gösterisi ile sona erdi. Haber: Fatma Marmara

İlk yorum yapan siz olun!
 1250 karakter yazabilirsiniz
Sağdaki kodu buraya yazın! 

Tabaklar Mah. Cumhuriyet Cad. İnci İş Merkezi No: 32 / 32 Bolu   Tel: +9 0374 2178285   Faks: +9 0374 2178295

Tasarım ve Programlama: Piskevit