• resmi ilanlar

EVİNİN KAPISINA ‘KARANTİNADAYIZ EVE GİRMEK YASAK' TABELASI ASTI

2020-09-14 11:00:08

Bu kadar duyarlı olursak Korona'yı yenebiliriz

Yeniçağ'a bağlı Hamzabey Köyünde yaşayan ve korona virüse yakalanan 70 yaşındaki Fazlı Yıldırım ve eşi kapılarına evlerinde karantinada olduklarını ve kimseyi kabul etmeyecekleri belirten tabela astı. Yıldırım çiftinin bu duyarlığı büyük takdir topladı.

 

Eşiyle birlikte korona virüse yakalanan 70 yaşındaki Fazlı Yıldırım ve eşi yakalandıkları korona virüsü kimseye bulaştırmamak için evlerinin kapılarına uyarı yazısı yazan bir tabela asarak karantinada olduklarını ve eve girmenin yasak olduğunu belirttiler.

Uyarılara aldırış etmeden korona virüslü çoğu kişi sokak sokak gezerken Yıldırım çiftinin bu duyarlılığı büyük taktir topladı.

 

DEMİRKOL'DAN YAŞLI ÇİFTE DUYARLILIKLARI İÇİN TEŞEKKÜR

Evlerinin kapısını uyarı tabelası asan Yıldırım çiftine Sağlık İl Müdürü Muhammed Emin Demirkol'da sosyal medya hesabından teşekkür mesajı yayınladı, "Covid-19 tanısı aldığında izolasyon kurallarına harfiyyen uymuş hastalarımız da var. İzolasyon sürecinde hiç dışarı çıkmayan ve sevdiklerini korumak için onların da içeri girmelerini yasaklayan Fazlı amcamıza tüm sağlık çalışanlarımız adına teşekkür ediyoruz. Ancak birlikte başarabiliriz" dedi.

İlk yorum yapan siz olun!
 1250 karakter yazabilirsiniz
Sağdaki kodu buraya yazın! 

Tabaklar Mah. Cumhuriyet Cad. İnci İş Merkezi No: 32 / 32 Bolu   Tel: +9 0374 2178285   Faks: +9 0374 2178295

Tasarım ve Programlama: Piskevit