• resmi ilanlar

BOLU BELEDİYESİ'NDEN ‘NE VARSA İYİLİKTE VAR' KAMPANYASI

2020-09-24 11:00:12

Bolu Belediye Başkanlığı Sözcüsü Rasim Özdemir, kullanılabilir durumdaki 2. el giysi ve eşyaları ihtiyaç sahibi ailelerle buluşturmak için ‘Ne varsa iyilikte var' kampanyası başlattıklarını bildirerek, “Özellikle EBA ile birlikte çok sayıda bilgisayar ve tablete ihtiyaç duyuluyor. Bolu halkına çağrıda bulunmak istiyorum: ‘Ne varsa iyilikte var! Kullanılabilir durumdaki eşyalarınız için 444 26 58 numaralı çağrı merkezimizi arayın.” ifadelerini kullandı.

 

Bolu Belediyesi, kullanılabilir durumdaki 2. el giysi ve eşyaları ihtiyaç sahibi aileler ile buluşturmak amacıyla, “Ne varsa iyilikte var”  kampanyası başlattı. Anlamlı proje kapsamında bilgisayardan tablete, mobilyadan beyaz eşya ve giysiye kadar kullanılabilir durumdaki sıfır veya 2. el her türlü eşya, bağışçılardan teslim alınarak, ihtiyaç sahibi ailelere ulaştırılacak.

 

 

Kampanyaya ilişkin bilgi veren Bolu Belediye Başkanlığı Sözcüsü Rasim Özdemir, “‘Ne varsa iyilikte var' sloganıyla bir yardım kampanyası başlattık. Amacımız ihtiyaç sahibi ailelere hep birlikte destek olmak.” dedi.

 

“EBA İLE BİRLİKTE ÇOK SAYIDA BİLGİSAYAR VE TABLETE İHTİYAÇ VAR”

Özdemir, vatandaşların kullanılabilir durumdaki her türlü giysi ve eşya ile kampanyaya destek verebileceklerini söyleyerek, “Pandemi döneminde gerçekten çok sayıda yardıma muhtaç ailemizin olduğunu tespit ettik. Özellikle EBA ile birlikte çok sayıda bilgisayar ve tablete ihtiyaç duyuluyor. Bu konuyla ilgili çok sayıda talep var. Biz mümkün olduğunca bunları karşılamaya çalışıyoruz. Ancak yetersiz kaldığımız durumlar da oluyor. O nedenle Bolu halkından da yardım bekliyoruz. Ben buradan tüm Bolu halkına çağrıda bulunmak istiyorum: ‘Ne varsa iyilikte var!' Evinizde kullanmadığınız hemen hemen akla gelebilecek her türlü eşyayı alıyoruz. Kullanılabilir durumdaki tüm eşyalar için 444 26 58 numaralı çağrı merkezimizi arayın. Biz gelip evinizden teslim alacak ve ihtiyaç sahibi ailelerimize ulaştıracağız.” diye konuştu.

 

İlk yorum yapan siz olun!
 1250 karakter yazabilirsiniz
Sağdaki kodu buraya yazın! 

Tabaklar Mah. Cumhuriyet Cad. İnci İş Merkezi No: 32 / 32 Bolu   Tel: +9 0374 2178285   Faks: +9 0374 2178295

Tasarım ve Programlama: Piskevit