• resmi ilanlar

Başkan Yardımcısı Özdemir: “Her zaman sizin yanınızdayız”

2020-09-25 11:00:11

İŞİTME ENGELLİ BİREYLERLE BULUŞUP TEK TEK İSTEK VE TALEPLERİ DİNLEDİ

Bolu Belediye Başkanlığı Sözcüsü ve Belediye Başkan Yardımcısı Rasim Özdemir, işitme engelli vatandaşlarla buluştu. Özdemir, buluşmada işitme engelli vatandaşların istek ve taleplerini dinleyerek, her zaman yanlarında olduklarını belirtti.

Göreve geldiği günden bu yana ihtiyaç sahibi ailelere ve engelli vatandaşlara önem veren Bolu Belediye Başkanlığı Sözcüsü ve Belediye Başkan Yardımcısı Rasim Özdemir, Engelsiz Çay Bahçesi'nde kentte yaşayan işitme engelli bireylerle bir araya geldi.

 

Perşembe günü öğleden sonra gerçekleşen ve Bolu Belediyesi Halkla İlişkiler Müdürü Leyla Beykoz'un da hazır bulunduğu buluşmada engelli bireyler, işaret dili tercümanı aracılığıyla Başkanlık Sözcüsü Rasim Özdemir'e talepleri ve günlük hayatta yaşadıkları sorunlar hakkında bilgiler verdi.

 

“HER TÜRLÜ DESTEĞE HAZIRIZ”

Tüm sorun ve talepleri tek tek not alan Bolu Belediye Başkanlığı Sözcüsü Rasim Özdemir de buluşmada yaptığı konuşmada, "Bolu Belediyesi olarak her zaman sizin yanınızdayız. Sizlerin hayatlarını kolaylaştırmak bizim öncelikli görevimiz. Taleplerinizi karşılamak için imkanlarımız ölçüsünde her türlü desteğe hazırız" diyerek, Bolu Belediyesi'nin engelli bireylerin her zaman yanında olduğunu söyledi.

İlk yorum yapan siz olun!
 1250 karakter yazabilirsiniz
Sağdaki kodu buraya yazın! 

Tabaklar Mah. Cumhuriyet Cad. İnci İş Merkezi No: 32 / 32 Bolu   Tel: +9 0374 2178285   Faks: +9 0374 2178295

Tasarım ve Programlama: Piskevit