• resmi ilanlar

“3 İLÇENİN ÇÖPÜ BİR YIL BOYUNCA BOLU'YA GELECEK”

2020-10-10 11:00:14

Bolu Belediye Başkanı Tanju Özcan, 3 ilçenin çöplerinin Bolu'ya geleceğini belirtti. Konu İle ile ilgili açıklamalarda bulunan Başkan Özcan, BEKAP ortak sahasının tamamlanıncaya kadar Gerede, Mengen ve Yeniçağa'nın çöplerinin Bolu'ya geleceğini belirtti.

Haber; Sefa GÜNAY

Bolu Belediye Başkanı Tanju Özcan, BEKAP ortak sahanın tamamlanıncaya kadar bir yıl süre ile 3 ilçenin çöplerinin Bolu'ya geleceğini açıkladı. 3 İlçenin de hukuken çöp dökmemesi gereken yere çöp döktüğünü ve bu yüzden ilçenin çöplerinin BEKAP sahasının tamamen faaliyete geçinceye kadar Bolu'ya geleceğini belirtti.

 

“BİR YIL SÜRE İLE ÇÖPLERİ BOLU'YA GELECEK”

3 İlçenin de tonaj olarak kendilerini zorlamayacağını belirten Özcan, “Sorunlu olan bazı ilçelerimiz var. Gerede, Yeniçağa ve Mengen, Hukuken çöp atamamaları gereken yere çöp atıyorlar. BEKAP tamamlanıncaya kadar bir yıl süre ile çöpleri Bolu'ya gelecek. Biz tabi bunu sürekli yapamayız. Ama BEKAP sahası ortak sahamız hızlı bir şekilde faaliyete geçebilmesi için önünü açmak için böyle bir şeyde bulunduk. Onlarda bizi tonaj olarak çok zorlayacak bir tonaj değil. Kendileri getirip teslim edecekler.

 

İlk yorum yapan siz olun!
 1250 karakter yazabilirsiniz
Sağdaki kodu buraya yazın! 

Tabaklar Mah. Cumhuriyet Cad. İnci İş Merkezi No: 32 / 32 Bolu   Tel: +9 0374 2178285   Faks: +9 0374 2178295

Tasarım ve Programlama: Piskevit