• resmi ilanlar

“BİR DOKUNDUK BİN AH İŞİTTİK”

2020-10-16 11:00:06

Cumhuriyet Halk Partisi Bolu İl Kadın Kolları esnaf ziyaretlerine devam ediyor. Atatürk Bulvarı ve Bahçelievler'de bulunan esnafları ziyaret eden CHP Kadın Kolları, Başkan Zuhal Toker Işın önderliğinde esnafın sorunlarını dinledi.

CHP Bolu İl Kadın Kolları esnaf ziyaretlerini sürdürüyor. Kadın Kolları Başkanı Zuhal Toker Işın önderliğinde Atatürk Bulvarı ve Bahçelievler'de bulunan esnafı ziyaret eden Kadın Kolları, esnafın sorunlarını dinledi. Kadın Kolları esnaf ziyaretinin ardından açıklama yayınlayarak esnafın içinde bulunduğu zor duruma bir kez daha parmak bastı.

 

 

Yapılan açıklamada, “Esnaf çok zor durumda. ‘Tükendik ne kadar daha dayanabiliriz bilmiyoruz' diye dert yandılar. ‘Tüm giderler devam ediyor ama müşterimiz o kadar azaldı ki çaresiz bekliyoruz' diye dile getirdiler sıkıntılarını. İktidarın sorunlara çare olacak önlemleri bir an önce almasını esnafa can suyu olmasını istiyorlar.

 

Bizler esnafın sesini duyun artık diyoruz! Onların da aileleri, çoluğu ve çocuğu var. Aylardır idare etmeye çalışıyorlar, kredi alabilenler ödeme zorluğu çekiyor. Bu bölgede bulunan lokaller ve kahvelerde dert yandılar. ‘Kimselerin gelmediği iş yerlerini yine de açık tutuyoruz. Tüm giderlerimiz devam ediyor. Ne yapacağımızı bilemez haldeyiz' diye dert yandılar. Bizler onların sesi olmaya çalışıyoruz, bir dokunduk bin ah işittik. Esnaf can suyu olacak çözüm istiyor bir an önce! Belediye Başkanımızdan ve belediye hizmetlerinden memnun olmaları bizleri de mutlu etti, maske dağıttık. Bizler esnafın çığlığını duyun artık diyoruz!” ifadeleri yer aldı.

 

 

İlk yorum yapan siz olun!
 1250 karakter yazabilirsiniz
Sağdaki kodu buraya yazın! 

Tabaklar Mah. Cumhuriyet Cad. İnci İş Merkezi No: 32 / 32 Bolu   Tel: +9 0374 2178285   Faks: +9 0374 2178295

Tasarım ve Programlama: Piskevit