• resmi ilanlar

DÖRTDİVAN'IN TALEPLERİNİ TBB'YE İLETTİ

2020-11-18 11:00:02

Başkan Efe, TBB Genel Sekreteri ile görüştü

Dörtdivan için Ankara'da temaslarına devam eden Belediye Başkanı Hamza Efe, Türkiye Belediyeler Birliği'ni (TBB) ziyaret etti. Başkan Efe, Genel Sekreter Birol Ekici ile görüşerek ilçenin taleplerini iletti.

Haber: BMA

 

Dörtdivan Belediye Başkanı Hamza Efe, ilçede devam eden belediye çalışmalarının yanı sıra gerçekleştirdiği ziyaretler ile de ilçenin gelişmesi için yer-zaman gözetmeksizin mesai harcıyor. Daha önce Sincan Belediye Başkanı Murat Ercan ile görüşerek “kardeş şehir” olmanın ilk adımını atan Başkan Hamza Efe, bu kez Türkiye Belediyeler Birliği'ni(TBB) ziyaret etti. TBB'de Genel Sekreter Birol Ekici ile bir araya gelen Başkan Efe, ilçenin taleplerini iletti.

 

“İSTİŞAREDE BULUNDUK”

Efe, ziyaretle ilgili yaptığı açıklamada, “Çalışma ziyareti kapsamında Türkiye Belediyeler Birliği (TBB) Genel Sekreteri Doç. Dr. Birol Ekici'nin misafiri olduk. Köroğlu Diyarı ilçemizin ihtiyaçlarını kendisine takdim ederek TBB ile ortak çalışma alanlarımız üzerine istişarede bulunduk. Yakın ilgi ve misafirperverlikleri için kendilerine çok teşekkür ederim” dedi.

İlk yorum yapan siz olun!
 1250 karakter yazabilirsiniz
Sağdaki kodu buraya yazın! 

Tabaklar Mah. Cumhuriyet Cad. İnci İş Merkezi No: 32 / 32 Bolu   Tel: +9 0374 2178285   Faks: +9 0374 2178295

Tasarım ve Programlama: Piskevit