• resmi ilanlar

MHP Bolu İl Başkanlığı mazbatasını aldı

2020-11-18 11:00:05

“NEREDE KALMIŞTIK”

Geçtiğimiz günlerde yapılan seçimlerin ardından seçilen Cihan Başaran ve İl Başkanlığı Yönetim Kurulu mazbatasını aldı. Cihan Başaran mazbatanın ardından bir açıklama yayınladı. Başaran yayınladığı açıklamada, “Bolu'nun bize olan güvenleri ve inançlarını boşa çıkarmayacağız” ifadelerini kullandı.

 

Geçtiğimiz günlerde yapılan seçimlerin ardından seçilen Cihan Başaran ve İl Başkanlığı Yönetim Kurulu mazbatasını aldı. Cihan Başaran mazbatanın ardından bir açıklama yayınladı. Başaran yayınladığı açıklamada şu ifadelere yer verdi:

 

“Bugün mazbatamızı seçim kurulumuzdan aldık. Yeni bir döneme başlıyoruz. Geçen dönem göreve atandığımızda Bolu'ya yeni bir ses, yeni bir nefes olmaya çalıştık. Büyük başarılara imza attık. Çalışmalarımız da her zaman yenilikçi ve gelişime açık bir siyaseti benimsedik. ‘Nerede kalmıştık' deyip, yeni dönemin projelerini ve stratejilerini belirleyeceğiz. Birbirinden değerli il, ilçe ve belde başkanlarımız ve yönetim kurulu üyelerimizle, Ülkü Ocakları başkanlarımız ve yönetim kurulu üyelerimizle, kadın kolları teşkilatımız, belediye başkanlarımız, belediye meclis üyelerimiz ve il genel meclis üyelerimizle, teşkilat üyelerimiz ve üç hilale gönül vermiş her kardeşimizle yeni dönemin çalışmalarını başlatacağız. Bolu'nun bize olan güvenleri ve inançlarını boşa çıkarmayacağız.”

 

“DAHA MUTLU YAŞANABİLİR BİR BOLU'YU İNŞA EDEBİLMEKTİR”

“Parti politikamız ‘Önce Ülkem ve Milletim, Sonra Partim ve Ben' görüşüne dayanır. Yerel siyasette ise MHP Bolu İl Başkanlığı olarak bizim çabamız ve hedefimiz ‘Önce Bolu ve Bolu'da Yaşayan Milletim' olacaktır. Bütün çabamız Bolu'nun gelişip büyümesi ve zenginleşmesi olacaktır. Hepimizin ortak paydası ve sevdası ‘Daha mutlu yaşanabilir bir Bolu'yu inşa edebilmektir.”

İlk yorum yapan siz olun!
 1250 karakter yazabilirsiniz
Sağdaki kodu buraya yazın! 

Tabaklar Mah. Cumhuriyet Cad. İnci İş Merkezi No: 32 / 32 Bolu   Tel: +9 0374 2178285   Faks: +9 0374 2178295

Tasarım ve Programlama: Piskevit