• resmi ilanlar

YAYLALARDA YIKIM İŞLEMİ KALDIĞI YERDEN YENİDEN BAŞLIYOR

2020-11-24 11:00:20

MERALARDAKİ KAÇAK YAPILAR TEK TEK YIKILACAK

 

Bolu Valiliğine gelen mera işgal ihbarları sonrası Vali Ahmet Ümit'in talimatı ile yaylalarda başlatılan yıkım işlemleri kaldığı yerden devem edecek. Vali Ümit'in talimatı ile At Yaylası'nda başlatılan ve birçok yaylada devam ettirilen yıkım işlemleri Bolu genelinde bulunun tüm yaylalarda çarşamba günü yeniden başlatılacak.

Haber; Sefa GÜNAY

Bolu Valisi Ahmet Ümit'in talimatıyla Bolu'da bulunan At Yaylası'nda yapılan yıkım işlemleri kaldığı yerden devam edecek. Tarım ve Orman İl Müdürlüğü Çayır Mera ve Yem Bitkileri Şube Müdürlüğü tarafından Bolu genelinde bulunan tüm yayalarda tespit edilen yerler çarşamba günü Bolu Belediyesi ve İl Özel İdaresi tarafından görevlendirilen ekipler tarafından tek tek yıkılacak.

Yıkımlarda Bolu Belediyesine bağlı ekipler mücavir alan içerisinde bulunan yayalarda yıkım işlemini gerçekleştirirken, mücavir alanın dışında bulunan yaylalarda ise yıkım işlemini İl Özel İdare ekipleri gerçekleştirecek. Ekiplerin sabah saatlerinde yaylalarda yıkıma başlaması beklenilirken hangi yaylalardan başlayacağı ise bilinmiyor.

 

YORUMLAR  (Toplam 1 yorum)

 • ibrahim yılmaz  (25.11.2020 11:54:24)

  sayın valimiz insanlar koranadan kaçışta doğal hayata yöneliyor lütfen bu kıyımdan vazgeçin bu boşişlere kadar yapılacak çok iş var insanların kafa dinlemeye geldiği alanlardan elinizi çetin

 • Yorum yazın!
   1250 karakter yazabilirsiniz
  Sağdaki kodu buraya yazın! 

  Tabaklar Mah. Cumhuriyet Cad. İnci İş Merkezi No: 32 / 32 Bolu   Tel: +9 0374 2178285   Faks: +9 0374 2178295

  Tasarım ve Programlama: Piskevit