• resmi ilanlar

İŞGAL EDİLEN 100 NOKTA TEK TEK YIKILACAK

2020-11-25 11:00:16

Bolu Valiliğine gelen mera işgal ihbarları sonrası Vali Ahmet Ümit'in talimatı ile yaylalarda başlatılan yıkım işlemi kaldığı yerden devam ediyor. Vali Ümit'in talimatı ile Paşaköy, Civril, Kızılağıl, Kılıçarslan, Kürkçüler, Karamanlı ve Ağaççılar köylerinin yaylası olan At Yaylası'nda ekipler tarafından daha önceden belirlenen 100 noktada yıkım işlemi gerçekleşmeye başladı.

Haber; Sefa GÜNAY

Bolu Valisi Ahmet Ümit'in talimatıyla yaylalarda işgal edilen mera yerleri ekipler tarafından yıkılmaya devam ediyor. Bolu Valiliği'nin talimatıyla Tarım ve Orman İl Müdürlüğü, Çevre ve Şehircilik Müdürlüğü, İl Özel İdaresi, Tapu Müdürlüğü, Bolu Belediyesi ve İl Sağlık Müdürlüğü ekipleri Paşaköy, Civril, Kızılağıl, Kılıçarslan, Kürkçüler, Karamanlı ve Ağaççılar köylerinin yaylası olan At Yaylası'nda daha önceden sahiplerini uyardıkları ekili alanlarda ve belirledikleri mera işgali alanlarında yıkım işlemi geçekleştirdi.

 

“100 NOKTADA YIKIM İŞLEMİ GERÇEKLEŞTİRECEK”

Sabah saatlerinde iş makineleri ile At yaylasına giren ekipler tel örgüyle çevrili mera işgali olan alanlarda yıkıma başladı. İlk olarak Karamanlı Köyü'nün yaylasında yıkıma başlayan ekiplerin, At yaylası alanında daha önceden belirledikleri 100 noktada yıkım işlemini gerçekleştirecekleri belirtildi.

 

İlk yorum yapan siz olun!
 1250 karakter yazabilirsiniz
Sağdaki kodu buraya yazın! 

Tabaklar Mah. Cumhuriyet Cad. İnci İş Merkezi No: 32 / 32 Bolu   Tel: +9 0374 2178285   Faks: +9 0374 2178295

Tasarım ve Programlama: Piskevit