• resmi ilanlar

MANTAR KOMPOST TESİSİ KIBRISCIK'TA KURULACAK

2020-11-26 11:00:02

Kıbrıscık Belediye Başkanı Emin Tekemen, Bolu Belediyesi ile birlikte mantar kompost tesisinin kurulacağı müjdesini verdi.

Haber: BMA

 

Üreten belediyecilik örneğini yaşatan Kıbrıscık Belediyesi, Bolu Belediyesi ile birlikte hayata geçirdiği projelere yenilerini eklemeye devam ediyor. Bolu Belediyesi ile birlikte mantar kompost tesisi kurulacağı müjdesini veren Belediye Başkanı Emin Tekemen, Başkan Tanju Özcan'a teşekkür etti.

 

“ÜZERİMİZE DÜŞENİ YAPMAYA HAZIRIZ”

Tekemen konuyla ilgili yaptığı açıklamada, “Ķıbrıscık adına Kardeş Belediyemiz Bolu Belediyesinden önemli ve bizim adımıza sevindirici bir adım. Bolu Belediyesinin mantar üretimi ile ilgili projesinde Kıbrıscık Belediyemizle mantar kompost tesisi ile ilgili çalışmalarımız sürüyor. Kıbrıscık'ta istihdamı sağlayacağı gibi atıl durumda olan 150 kümes içinde bir kaynak oluşturacağına inandığım tesisler için üzerimize düşeni yapmaya hazırız. Milletvekilliği dönemlerinde olduğu gibi her zaman yanımızda olan, Kıbrıscık'la ilgili her olumlu işte Kıbrıscıklı gibi davranan ve bu olumlu projenin Kıbrıscık'ta yapılacağını açıklayan Kardeş Belediye Başkanımız Sayın Tanju Özcan Beye Kıbrıscıklılar ve şahsım adına teşekkür ederim. Bu çalışmanın Kıbrıscık için bir dönüm noktası olması inancıyla” dedi.

İlk yorum yapan siz olun!
 1250 karakter yazabilirsiniz
Sağdaki kodu buraya yazın! 

Tabaklar Mah. Cumhuriyet Cad. İnci İş Merkezi No: 32 / 32 Bolu   Tel: +9 0374 2178285   Faks: +9 0374 2178295

Tasarım ve Programlama: Piskevit