• resmi ilanlar

"İKİNCİ YARIDA İSTENEN BOLUSPOR'U GÖSTERECEĞİZ"

2021-01-05 10:00:05

Beypiliç Boluspor Teknik Direktörü Reha Kemal Erginer zor bir periyodu geride bıraktıklarını ve maçı kazandıkları için çok mutlu olduklarını söyledi.

Devre arasını iyi değerlendirmek istediklerini kaydeden Erginer, "Zor bir periyodu bitirdik. İkinci yarı ilk maçını deplasmanda başlayacağız. İki maçı da kanarak istediğimiz 6 puanı aldık. Eskişehirspor maçına iyi de hazırlandık. Eskişehirspor´un durumu ortada, onlar içinde önemli bir maçtı. Galibiyetle ayrıldık, ikinci yarıya iyi hazırlanarak istenen Boluspor´u göstereceğiz" dedi.

 

 

ESKİŞEHİRSPOR CEPHESİ

Eskişehirspor Teknik Direktörü Fahrettin Sayhan, yeni yılın ilk maçında kazanmak için her türlü çalışmayı yaptıklarını ifade ederek, "Yeni yılın ilk maçını kazanmak için her türlü çalışmayı yaptık. Sadece kendi alt yapımızdan kurulu ilk 11 sonradan giren yine altyapı oyuncularımızla oynuyoruz. Çok erken kırımızı kart görünce, oyun planlarımız bozuldu. Biz geldiğimizden itibaren hiçbir hakem hakkında konuşmadık ama bugün gördüklerimizden sonra adalet dağıtıcı olacak insanların saha içerisinde ne kadar ikili davrandığını gördük. Saha kenarında 4'üncü hakeme itiraz ediyoruz faul oldu, taç oldu diyorum ama maalesef bizi dinlemiyor. O kadar iletişimsiz ve seviyesiz kurum haline gelmesi bizi üzüyor" şeklinde konuştu.

İlk yorum yapan siz olun!
 1250 karakter yazabilirsiniz
Sağdaki kodu buraya yazın! 

Tabaklar Mah. Cumhuriyet Cad. İnci İş Merkezi No: 32 / 32 Bolu   Tel: +9 0374 2178285   Faks: +9 0374 2178295

Tasarım ve Programlama: Piskevit